Děsivé tajemství Patricka Swayzeho: Jeho žena ho nejen bila, ale i podváděla!

 Celebrity 
04. července 2016 03:01 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Patrick a Lisa vypadali jako dokonalý pár, ale ona ho měla fyzicky i psychicky týrat a ke všemu podvádět! archiv
Patrick Swayze si na sklonku života opravu prožil peklo na zemi. Nejenom, že vyšlo najevo, že jeho manželka Lisa ho i ve chvílích, kdy v bolestech umíral na rakovinu, psychicky a dokonce fyzicky týrala, nyní se ale ukazuje i to, že ho podváděla. A nejenom s muži!

Lisa Swayze nejenom na začátku roku 2013 naštvala mnoho hercových fanoušků, když zveřejnila fotku na jeho smrtelné posteli. Zde byl kdysi velký krasavec zachycen, jak je vyhublý na kost a vysílený spí, ale nyní se ukazuje, že se snad i „modlil“, aby si pro něj smrt přišla co nejdříve. Trpěl nejenom kvůli rakovině, ale i kvůli tomu, co se kolem něj dělo.

Umělcova manželka měla Patricka podvádět nejen s muži, ale dokonce i se ženami. O jejích milostných aférách věděla rodina i přátelé. I když Patrickovi radili, aby se rozvedl, on to odmítal. Důvodem byly obavy jeho matky Patsy, které měla strach, že by Lisa odhalila rodinné tajemství a zničila jeho kariéru. Jaké to bylo tajemství, není doposud jasné.

Swayze svou ženu miloval celým svým srdcem. Ona ho ale i bila. „Po jejich hádkách často zůstali zničené hotelové pokoje, auta i jejich dům. Dokonce ho mlátila i v čase, kdy byl nemocný. On by však na ni nikdy ruku nevztáhl. Ani kdyby byl zdravý,“ řekl zdroj z okolí slavného herce.

„Byl vězněm ve vlastním domě. Bylo to hrozné. Mně zavolal jen tehdy, když Lisa odešla z domu,“ uvedla Joan Leighton, která založila Patrickův fanklub. Podle jejich slov Lisa nepustila k Patrickovi ani jeho matku. Tu vdova krátce po Swazyeho smrti vyhnala z domu, který jí její milovaný syn koupil a znovu se vdala.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Miroslav Etzler v těžkém stavu. Připojený na kyslíku teď lituje, že se nenechal proti covidu očkovat

Styl

BMI určuje, zda jste obézní, či nikoliv. Podle jednoduchého výpočtu během chvilky zjistíte, jak na tom...

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu