Vydrží manželství Brzobohatého a Kuchařové? Už padají sázky, kdy skončí...

 Celebrity 
02. července 2016 03:01 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Ondřej a Táňa jsou novomanželé! Vydrží jim to spolu alespoň rok nebo dva? Instagram
Vydrží manželství Ondřeje B. Gregora a Táni Kuchařové, nebo brzo skončí? Podobnou otázku si klade řada lidí v českém šoubyznysu i fanouškové. Někteří už dokonce začaly pořádat "sázky" na to, že do roka a do dne bude vše jinak.

Ondřej Brzobohatý si změnil příjmení na Gregora. Že by snad opravdu kvůli tomu, že chce prorazit v zahraničí a jméno mu komolí? Když mu to ale nevadilo doposud, proč teď? Nebo, že by zasáhla matka, herečka Hana Gregorová, čerstvě zamilovaná do o 32 let mladšího slavomana Ondřeje Koptíka. Anebo zasáhla sama Táňa Kuchařová.

"Nechtěla se snad jmenovat jako Ondrova první žena, s níž se rozvedl, a kterou nesnášela jak jeho matka, otec. To ještě tehdy žil a na svatbě nebyli," ptá se Brzobohatého herecký kolega.

Kdo ví, jak to mezi BrzoGregorem a Kuchařovou je. Zda je to opravdu veliká láska, nebo jen obchodní tah. Zda se chtěli brát, nebo "museli"? To ani Ondra, ale ani Táňa nekomentují. Každý jsou přitom úplně jiní, a už proto jim mnozí předpovídají, že po svatbě přijde - dříve nebo později, rozvod.

Uvidíme, třeba je to vážně láska jako trám a jen zlí jazykové tvrdí opak.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Legenda dětských pořadů Michal Nesvadba oznámil konec

Styl

Už jste poznali sílu adaptogenů? Pokud ne, je čas vyzkoušet byliny, které se v čínské medicíně...

Tech

O sestrojení jaderné bomby usilovalo již hitlerovské Německo. Tragické zkušenosti s využitím atomové...

Zavřít reklamu