Vyhozená Emma Smetana promluvila o poměrech na Nově! Zastala se i Ládi Hrušky!

 Celebrity 
01. července 2016 04:53 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Emma Smetana byla odejita z Novy, ale prý se jí dlouhodobě nelíbily zdejší poměry! Archiv Nova
Emma Smetana, která byla odejita z Novy a pak se zjistilo, že vlastně „vyhozena“ být nemohla, protože je těhotná, promluvila o poměrech v privátní televizi. Nemrzelo ji prý jen to, že dostala padáka, ale to, že odcházeli jiní kolegové. Dokonce se zastala i známého moderátora Ládi Hrušky.

Smetana promluvila o tom, jak vše gradovalo a kdy zjistila, že je něco špatně. “Neměla jsem dojem, že by se podporovalo kritické myšlení redaktorů, že by se tlačilo na to, aby v redakci pracovali kvalifikovaní, inteligentní a samostatně myslící novináři. Spíš jsem měla pocit, že ti nejschopnější a nejperspektivnější lidé z domácí redakce systematicky odcházejí,“ uvedla pro magazín MF Dnes.

Kromě jiných se Smetana rozmluvila i o Láďovi Hruškovi s tím, že jeho odchod jí taky velmi mrzel. „Jehož úspěch neunesli ti, kteří ho nejdřív mediálně vyrobili a zároveň z něho profitovali. Mnoha lidem vadilo, že je najednou slavný. Vnucovali mu svou představu o tom, že se chová nadřazeně tak dlouho, až ho nakonec vyhnali,“ rozpovídala se moderátorka.

Když se prý ptala vedení, proč takoví lidé odcházejí, dostala vždy jen velmi stručnou nebo žádnou odpověď! „Od svých nadřízených jsem buď nedostala odpověď žádnou, nebo arogantní v tom smyslu, že to není moje starost. To je samozřejmě technicky pravda, nicméně pro demokraticky smýšlejícího člověka, za kterého se považuju, je podobný typ dialogu těžko zkousnutelný. A protože se nenechám snadno odbýt, stoupala vůči mně nevraživost, která už byla ke konci na hranici snesitelnosti,“ dodala Emma Smetana svou zkušenost,
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Stále zelenou aukubu japonskou můžete pěstovat doma i venku

Styl

Vyražte do kina sami. Sledování filmu o samotě je prý velmi pozitivní pro duševní zdraví

Bydlení

Několik přírodních vůní, které vám doma vylepší náladu

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu