Vyhozená Emma Smetana promluvila o poměrech na Nově! Zastala se i Ládi Hrušky!

 Celebrity 
01. července 2016 04:53 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Emma Smetana byla odejita z Novy, ale prý se jí dlouhodobě nelíbily zdejší poměry! Archiv Nova
Emma Smetana, která byla odejita z Novy a pak se zjistilo, že vlastně „vyhozena“ být nemohla, protože je těhotná, promluvila o poměrech v privátní televizi. Nemrzelo ji prý jen to, že dostala padáka, ale to, že odcházeli jiní kolegové. Dokonce se zastala i známého moderátora Ládi Hrušky.

Smetana promluvila o tom, jak vše gradovalo a kdy zjistila, že je něco špatně. “Neměla jsem dojem, že by se podporovalo kritické myšlení redaktorů, že by se tlačilo na to, aby v redakci pracovali kvalifikovaní, inteligentní a samostatně myslící novináři. Spíš jsem měla pocit, že ti nejschopnější a nejperspektivnější lidé z domácí redakce systematicky odcházejí,“ uvedla pro magazín MF Dnes.

Kromě jiných se Smetana rozmluvila i o Láďovi Hruškovi s tím, že jeho odchod jí taky velmi mrzel. „Jehož úspěch neunesli ti, kteří ho nejdřív mediálně vyrobili a zároveň z něho profitovali. Mnoha lidem vadilo, že je najednou slavný. Vnucovali mu svou představu o tom, že se chová nadřazeně tak dlouho, až ho nakonec vyhnali,“ rozpovídala se moderátorka.

Když se prý ptala vedení, proč takoví lidé odcházejí, dostala vždy jen velmi stručnou nebo žádnou odpověď! „Od svých nadřízených jsem buď nedostala odpověď žádnou, nebo arogantní v tom smyslu, že to není moje starost. To je samozřejmě technicky pravda, nicméně pro demokraticky smýšlejícího člověka, za kterého se považuju, je podobný typ dialogu těžko zkousnutelný. A protože se nenechám snadno odbýt, stoupala vůči mně nevraživost, která už byla ke konci na hranici snesitelnosti,“ dodala Emma Smetana svou zkušenost,
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chemická kotva najde široké uplatnění i v běžném bytě. Unese víc než hmoždinka

Styl

Bolesti zubů mohou předznamenat opravdu vážný problém

Bydlení

Pistáciové skořápky nevyhazujte, jsou ideálním pomocníkem v zahradě. Jako mulč i odpuzovač slimáků

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu