Gott je k nepoznání a chystá se stavět!

 Celebrity 
02. července 2016 04:00 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Karel Gott je pořád veliký štramák s neuvěřitelným charisma! Facebook K. Gotta
Karel Gott prodělává rekonvalescenci po léčbě rakoviny mízních uzlin, nabírá sil zotavuje po léčbě rakoviny mízních uzlin a operaci břicha. Přesto ho ale čeká jedna povinnost, pro kterou se rozhodl. Se svou manželkou Ivanou bude budovat letní sídlo na pozemcích u Děčína, které si pořídili. Stavba by měla začít už letos a dokončena snad už na jaře příštího roku.

Před tím ale oslaví neuvěřitelné 77. narozeniny. Zpěvák absolvoval léčbu v Mariánských Lázních. Před pár dny se vydal na Moravu, aby s Ivanou navštívili kamarádku Ilonu Csákovou. Teď ho čeká ještě cesta do Itálie.

"Tam Karel oslaví své narozeniny. Pojedou na dovolenou. Karel se cítí vlastně hodně dobře a dobře taky vypadá," říká jeho kamarád, který je s ním ve spojení.

„Moji milí příznivci, posílám vám pozdravy z přírody a přeji vám krásné léto. Váš Karel Gott,“ napsal k fotkám na sociální síti a zdá se, že opravdu mu odpočinek a příroda svědčí. Na vzdory nedávno prodělané vážné nemoci a chemoterapiím vypadá Gott božsky.

V současné době chystá se Sagvanem Tofim muzikál Čas růží. Na podzim by si taky jako host rád zazpíval v O2 aréně. To až podle toho, jak se bude cítit a zda se mu vrátí naplno jeho hlas.

„Chuť i nápady mám. Kdo mě zná, ví, že já se neudržím a stále něco musím vymýšlet,“ poznamenal na jaře Gott, který nic neztratil ze svého charisma a náboje energie, jenž celý život má.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak zadržet vodu v krajině. Pomohou tůně, mokřady i výsadba ovocných stromů

Styl

Nehty jsou naší vizitkou. Navíc prozradí mnohé o našem zdraví

Bydlení

Vyčistit lehce mastnou troubu lze i bez chemie

1. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

2. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

3. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

4. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

5. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

Zavřít reklamu