Gott je k nepoznání a chystá se stavět!

 Celebrity 
02. července 2016 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Karel Gott je pořád veliký štramák s neuvěřitelným charisma! Facebook K. Gotta
Karel Gott prodělává rekonvalescenci po léčbě rakoviny mízních uzlin, nabírá sil zotavuje po léčbě rakoviny mízních uzlin a operaci břicha. Přesto ho ale čeká jedna povinnost, pro kterou se rozhodl. Se svou manželkou Ivanou bude budovat letní sídlo na pozemcích u Děčína, které si pořídili. Stavba by měla začít už letos a dokončena snad už na jaře příštího roku.

Před tím ale oslaví neuvěřitelné 77. narozeniny. Zpěvák absolvoval léčbu v Mariánských Lázních. Před pár dny se vydal na Moravu, aby s Ivanou navštívili kamarádku Ilonu Csákovou. Teď ho čeká ještě cesta do Itálie.

"Tam Karel oslaví své narozeniny. Pojedou na dovolenou. Karel se cítí vlastně hodně dobře a dobře taky vypadá," říká jeho kamarád, který je s ním ve spojení.

„Moji milí příznivci, posílám vám pozdravy z přírody a přeji vám krásné léto. Váš Karel Gott,“ napsal k fotkám na sociální síti a zdá se, že opravdu mu odpočinek a příroda svědčí. Na vzdory nedávno prodělané vážné nemoci a chemoterapiím vypadá Gott božsky.

V současné době chystá se Sagvanem Tofim muzikál Čas růží. Na podzim by si taky jako host rád zazpíval v O2 aréně. To až podle toho, jak se bude cítit a zda se mu vrátí naplno jeho hlas.

„Chuť i nápady mám. Kdo mě zná, ví, že já se neudržím a stále něco musím vymýšlet,“ poznamenal na jaře Gott, který nic neztratil ze svého charisma a náboje energie, jenž celý život má.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Legenda dětských pořadů Michal Nesvadba oznámil konec

Styl

Už jste poznali sílu adaptogenů? Pokud ne, je čas vyzkoušet byliny, které se v čínské medicíně...

Tech

O sestrojení jaderné bomby usilovalo již hitlerovské Německo. Tragické zkušenosti s využitím atomové...

Zavřít reklamu