Gregorová o milenci Koptíkovi: Já jsem ho nerozvedla, neprosila, neplazila se!

 Celebrity 
04. července 2016 04:53 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Hana Gregorová a její o 32 let mladší milenec Ondřej Koptík! Je to opravdu láska?  Profimedia
Herečka a principálka Divadla Radka Brzobohatého Hana Gregorová čelí narážkám, že žena v letech, které bude 64 let, si pořídila o 32 let mladšího kolouška. A také tomu, že ho měla odvést od rodiny a rozvést. Ona si však stojí za tím, že nikoho „na laně netahala…“ Že se zkrátka nedoprošovala.

Gregorová pro slovenský Nový Čas uvedla, že ona žádnou zodpovědnost za manželství Ondřeje Koptíka a jeho ženy, kde jsou i dvě malé děti, necítí.

„Já jsem ho poznala, když se rozváděl. Žádné manželství, když funguje, nic neohrozí. Já jsem nikoho na laně netahala, neprosila, neplatila jsem se. Je to každého svobodné rozhodnutí,“ uvedla Hana Gregorová.

Podotkla, že nějaké obvinění, že rozbila rodinu, neřeší! „Někdo nehledá chybu v sobě, ale to je jedno. Je to mimo mě,“ podotýká Gregorová, jenž na čtvrteční svatbě svého syna Ondřeje s Táňou Kuchařovou působila vedle milence Ondřeje Koptíka místy až trapně.

Její koloušek se jí neustále dotýkal, líbal ji na tvář, na ruku a stále se snažil budit dojem, že je to zamilovaný pár.

„O nějaké horoucí lásce to vážně není. Je to hodně velká vypočítavost. Když se to dozvěděla jeho žena, že on má o 32 let starší přítelkyni, měla ho vyhodit z bytu. Takže bydlí u Gregorové,“ tvrdí zdroj z Koptíkova okolí.

A všichni se jen diví, že tak zkušená, zralá a životem protřelá žena, jako je Hana Gregorová snad věří tomu, že jí její mladý hřebeček bezmezně miluje.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželství Radky Třeštíkové nepřežilo poslední lockdown. Po rozchodu vydala spisovatelka knihu o...

Styl

Nový trend v boji proti vráskám je bezbolestný a levnější než botox. Poznejte metodu face tape

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu