Jakub Ludvík se zamiloval. Neuvěříte do čeho!

 Celebrity 
20. dubna 2016 02:50 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Fotograf Jakub Ludvík se zamiloval... cewe.cz
To, že je Jakub Ludvík přední český fotograf, vědí všichni. To, že je už nějakou dobu zamilovaný do zpěvačky Ivy Marešové asi není žádným tajemstvím. Ovšem je zamiloval se ještě do jedné věci, které úzce souvisí s jeho profesí!

Dnešní doba je charakteristická pořizováním fotografií. Každý chce zachytit své prchající okamžiky, co nejvěrněji a fotograf není výjimkou. I Jakub Ludvík objevil kouzlo fotoknihy. A nejen on, ale i celá řada dalších celebrit. Například virtuóz Pavel Šporcl. Ti se spolu s dalšími zúčastnili i výběru té nejlepší.

Listovat v pěkně tematicky seřazených fotografiích z různých událostí v životě na lesklém papíře a s krásnou vazbou potěší každého. Navíc je to skvělý dárek, se kterým můžete potěšit partnera, člena rodiny či velmi blízkého přítele.

Vybrat jednu jedinou fotoknihu celkem z 18, které se dostaly do finále soutěže CEWE FOTOKNIHA roku 2015, byl opravdu nelehký úkol. Celebrity se ale se svěřenou úlohou bravurně vypořádali a vybrali skutečně tu nejlepší. V porotě byli: Michaela Doubravová, Karolína Gudasová, Iva Marešová, Jakub Ludvík, Peter Nagy, Patricie Solaříková, Pavel Šporcl, Jakub Wehrenberg.

Jako každý rok se na prvním místě umístila fotokniha s úžasným příběhem. Tento rok probíhal 6. ročník soutěže a zvítězila paní Jitka Sýkorová s fotoknihou Indie, střípky z Bombaje. Dojemné záznamy z rozvojové země pořizoval její manžel na cestách, který je vášnivým fotografem. Paní Jitka mu fotoknihu nechala vyrobit na památku na tyto nezapomenutelné okamžiky.

Třeba Karolína Gudasová na svoji fotoknihu nedá dopustit. Slouží tak trochu jako její vizitka. „Část mé rodiny žije v Americe. Když za nimi jedu, fotoknihu si vezmu s sebou, aby viděli, jak se mi daří a na čem všem pracuji,“ vysvětluje, „a teď se mi narodila neteřinka a tuto životní událost bych rozhodně chtěla mít zaznamenanou.“ Pochlubila se nám Karolína, která v současné době působí v divadle Semafor a připravuje se nazkoušení muzikálu Mefisto.

Taky Pavel Šporcl, který je často na cestách, má už jednu fotoknihu doma. „Mám zatím jednu fotoknihu, a to z naší svatby. Další zatím nemám, protože nenacházím čas na to, prohlížet těch deset tisíc fotek a vybrat z nich jen několik. Máme hotová alba holčiček z raného dětství. Z jejich dalších období jsou fotky zatím v počítači, na které se chystám a jsem již domluvený, že si nechám udělat další," dodal Šporcl.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?