Jak je to doopravdy se stavem Luby Skořepové! Kdo tady lže, a kdo za ní píše fanouškům?

 Celebrity 
03. dubna 2016 04:01 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Luba Skořepová na snímku z loňska. Jak je na tom herečka dnes? facebook
Jak na tom doopravdy je herečka Luba Skořepová! Zatímco jedni tvrdí, že čeká už jen na smrt a modlí se, aby si pro ni přišla, jiní se rozčilují, že to není pravda a tvrdí opak. Kde je tedy pravda. A kdo vůbec s fanoušky komunikuje, když ona sama má být prý upoutána na lůžku na pražské LDN?

Luba Skořepová má být vysílená, nemůže chodit a prý podle deníku Blesk, tedy podle zaručeného zdroje z nemocnice, leží na posteli a čeká na svůj konec, protože je to prý pro ni vysvobození. Jenomže na sociální síti, na profilu, který zřejmě vede její manažer či správci stránky, se objevila zásadní a v zásadě pozitivní zpráva!

"Drazí přátelé, po delší odmlce se vám zase ozývám. V posledních dnech o mně vycházejí nepěkné články v novinách a na internetu. Ráda bych se k tomu vyjádřila takto: Nevěřte všemu co se píše v bulváru," vzkazuje údajně sama herečka fanouškům.

Zpráva pokračuje další částí: "Moje rodina a kamarádi mě pravidelně navštěvují a já jsem za to moc ráda. Už se těším až bude hezky, jak všechno zase krásně pokvete. Dále bych Vám chtěla ze srdce poděkovat za neutichající podporu a vzkazy, které mi nepřetržitě posíláte. Mějte se krásně, Luba S."

Otázkou je, zda tato slova skutečně vycházení z úst a myšlenek Luby Skořepové, nebo, jak to tak bývá, jen od jejich přátel, kteří nechtějí budit rozruch a snaží se veřejnost udržet v dojmu, že je vše v pořádku.

"Kdo ale viděl Lubu vloni na pohřbu Lubomíra Lipského, pochopil, že ona je nejen fyzicky, ale i psychicky v nepohodě. Že chvílemi vůbec neví, kde je, některé lidi nepoznává a podobně. Takže bych, bohužel, spíš věřil tomu, že na tom není dobře," myslí si její dlouholetá známá.

Podle jiných zpráv je Skořepová sice na LDN, chodit nemůže, ale její stav je poměrně dobrý a přijímá i návštěvy a rozhodně prý vnímá okolí. Kde je tedy pravda?
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech