ODHALENO: Tohle je největší láska hvězdy seriálu Na vodě! FOTO!

 Celebrity 
07. března 2016 03:00 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Největší láska Lukáše Langmajera!  Profimedia
Lukáš Langmajer se nezdá, ale ve svých 35. letech už ví, co je pro něj důležité. A kdo je pro něj největší láskou jeho života! Přestože o sobě, a snad v lehké nadsázce říká, že je magor a má na to i papír, v hlavě má jasno. Jinak by totiž nefungoval i přes velké pracovní nasazení, jako skvělý manžel a táta.

"Pro mě je největší láskou moje žena Lucka a můj syn Mikuláš. V tom mám jasno. Pro ty žiju a dělám všechno. A baví mě to. Mám skvělou rodinu a jsem za ní vděčenej," svěřil se Langmajer, kterého můžeme vídat každý týden na Nově v seriálu Na vodě.

Před tím si zahrál v dalším seriálu - Vinaři a tři roky zpětně točil Troškovy Babovřesky, kde si střihl roli mladého faráře. Za sebou má ale řadu dalších rolí.

Ani divadlu se nevyhýbá. Kromě muzikálu Přízrak Londýna a dalších scén, jezdí do své rodné Plzně do Divadla Pluto, které provozuje Pavel Kikinčuk a jeho manželka, a kde hraje s Kamilou Kikinčukovou či Pavlou Bečkovou, s nimiž točil právě Babovřesky.

Kromě herectví se Lukáš, který cestuje mezi Dobříší, kde žije, Prahou a Plzní, ale i dalšími kouty republiky, věnuje závodění. Jezdí rallye a zdá se, že mu to jde a hlavně, má k tomu vztah. "Baví mě to čím dál tím víc. Zároveň si ale uvědomuju, že musím být opatrnější. Mám tu zodpovědnost ne za sebe, ale za rodinu. A moje žena Lucka je skvělá v tom, že mě podporuje, i když ví, že je to trochu nebezpečné," směje se Lukáš Langmajer, který se čas od času potkává i se starším bráchou Jiřím, také velmi úspěšným hercem. Zdá se, že oba k sobě našli během let cestu.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželský pár rozprodal kvůli rozvodu sbírku umění za neuvěřitelných 21 miliard korun

Styl

Nevyhýbejte se konzumaci příloh. Brambory obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu