Šokující změna v životě Vojty Dyka: Pochopil opravdu s Vilhelmovou smysl života?

 Celebrity 
05. března 2016 04:55 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Vojta s Táňou v jednom z klipů, které spolu udělali. V podstatě ze života! archiv Nova
Zpěvák a herec Vojta Dyk dospívá, zdá se. Nebo alespoň to tak na první pohled může vypadat. Nyní se rozpovídal o tom, že konečně pochopil smysl života a vlastně paradoxně díky nemoci své partnerky, herečky Táni Vilhelmové si mnoho věcí oba uvědomili. Proč se ale dvojice občas chová prapodivně k ostatním?

Například před loňským přenosem v České televize na podporu Konta Bariéry, kdy naštvali i ty nejklidnější novináře a řadu hostí. Kdy byl Dyk arogantní až na půdu a Vilhelmová taky.

Herečka prý před pěti lety prodělala zánět mozkových blan. Podle Vojty Dyka to bylo z přepracovanosti. Byť lékaři tvrdí, že toto vážné onemocnění, které může způsobit i doživotní postižení vzniká kvůli virům a bakteriím, například po kousnutí klíštětem.

„Tu nemoc jsme si pravděpodobně nějak přitáhli, protože do té doby jsme oba extrémně pracovali. Opravdu hodně. Táňa neustále něco točila a z té extrémní přepracovanosti se pak ocitli v naprostém útlumu a objevovali jiné možnosti,“ řekl Dyk v rozhovoru pro magazín Dnes.

Že by se snad mozek Vilhelmové tolik namáhal a zažila takový stres, že onemocněla právě tímto virovým problémem? Divné. Nicméně herec a zpěvák si s partnerkou prý uvědomili smysl života. Zvolnili, pořídili si dům za Prahou a téměř na půl roku zmizeli z očí veřejnosti.

Asi i proto tehdy začal Dyk opouštět kapelu Nightwork a kolegové prý měli pocit, že se pomátl. „Vojta se začal chovat jako mimozemšťan. Už to dál nešlo. Bohužel právě od doby, kdy začal chodit s Táňou. Úplně ho změnila,“ říkali před časem členové skupiny, kteří nyní vystupují v jiném složení a s novým jménem.

Dyk to ovšem asi viděl jinak. Začal prý dělat věci, které sám chce a s kým chce. O kšefty nepřišel, naopak, má jich víc a víc. A honoráře si říká pohádkové. S Táňou vychovávají tři děti. Dvě má herečka z předchozího vztahu, jedno mají spolu.

Slavný pár se prý upnul k parapsychologii a různým ezoterický vědám. Právě v době, kdy Vilhelmová procházela onou nemocí. „V té době jsme začali číst různé knihy a začalo nás to bavit. Hlavně tedy Táňu, ale já se k tomu připojil, a i když mám pocit, že se o to tak nezajímám, tak ty věci vlastně praktikuji stejně jako ona. Ale spíš nějak instinktivně,“ dodal v rozhovoru pro magazín Dyn!

Oba se prý naučili více odpočívat a přemýšlet jinak. No hlavně, aby nedopadli jako herec Jaroslav Dušek, který začal žít těžce alternativním způsobem života. Sice, jak říká, je spokojený, ale mnoho režisérů o něj nyní nestojí. Ne proto, že je velmi pracovně vytížený, ale údajně proto, že se do většiny komerčních projektů prostě už nehodí.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pěstujte si na zahradě krásnou chrpu polní. Pomáhá omezit otoky, čistí krev a má protizánětlivé...

Styl

Večerní přejídání často stojí za nadváhou či obezitou. Naučte se jej ovládnout

Bydlení

Udělejte si z bazénu na zahradě moře. Slaná voda na rozdíl od chlorované prospívá pokožce

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu