Když se spojí dvě ikony, obvykle vznikne něco jedinečného a nevídaného. Stejně jako v případě značek Barbour a Land Rover.

 Life & Style 
01. června 2014 05:13 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Okuste tradici s moderním designem Foto: Barbour for Land Rover
Dvě britské ikony proslulé nenápadnou elegancí se daly dohromady. Výsledkem je partnerství značky Barbour a Land Rover, z jejichž spojení vyvstala kolekce pánského a dámského oblečení, jednoduše nazvaná Barbour for Land Rover.

Jste zákazník, který má vysoké nároky na kvalitu a zpracování? Pak jste na správném místě. Společnými jmenovateli kolekce jsou design, spolehlivost a styl. „Mezi oběma značkami je velká synergie a jejich bezkonkurenční pověst je založena na dlouhé historii tvorby výrobků nejvyšší kvality, jenž kombinuje moderní inovace s tradicí a dědictvím. Oblečení Barbour je víceúčelové, luxusní a stylové,” uvedl manažer značky Steve Buck.

Oblečení má kromě přepychu zajistit především pohodlí. „Perfektně se hodí do jakéhokoliv terénu i počasí. To umožňuje zákazníkům vyrazit ven stylově a pohodlně bez ohledu na venkovní podmínky,” doplnil Robin Colgan z firmy Land Rover.

Zákazníci si mohou vybírat z kabátů, prošívaných dek, bund bez rukávů, úpletů, doplňků a sad zavazadel. Pokud máte zájem, kolekce bude k dispozici od srpna tohoto roku. Jednotlivé kousky si můžete objednat přes distribuční kanály obou značek po celém světě.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech