Sexy Šeredová a slavný trpaslík. Jak to jde dohromady?

 Celebrity 
19. ledna 2016 03:01 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Alena Šeredová je stále krásná žena a na nezájem mužů si určitě stěžovat nemůže! facebook
Česká modelka Alena Šeredová je i ve 37 letech pořád kočka a není divu, když ji muži nadbíhají a doslova balí. Ale aby to na ní zkoušel trpaslík, to asi tak časté není. On takový slavný italský herec Danny DeVito ale je znalcem ženské krásy, takže to na ní zkoušel i on!

DeVito si užil focení s naší sexy modelkou, ale. pohled je to opravdu vtipý. Herec jí totiž nesahá ani po ramena a dívá se jí přímo na její výstavní prsa.

Dvojice se v roce 2004 potkala v rámci filmu Christmas in Love, tedy Zamilované Vánoce, kde hráli Šeredová a DeVito hlavní role. Při pohledu na 180 centimentrů vysokou Alenu a 152 centimentrů velkého Dannyho se musíte smát. Alena si focení připomněla na sociální síti a sklidila úspěch. Měla okamžitě stovky vzkazů a lajků.

Focení si užíval nejvíc DeVito, který po celý čas koukal Šeredové na prsa. Ve filmu z roku 2004 hrála Alena mladou přítelkyní otce, jehož dcera se zamiluje do staršího muže. Toho hraje právě DeVito a dlouhonohá Češka získala roli díky svému debutu italského režiséra Vincenza Salemma. Šestatřicetiletá Šeredová je v Itálii velkou hvězdou.

Podařilo se jí tam udělat hvězdnou kariéru i díky jejímu manželství s fotbalistou Gigi Buffonem, s nímž má dva syny. Loni ale dvojice oznámila rozchod a oba dva už mají jiné partnery. Brankář Juventusu Turín se nedávno stal otcem s moderátorkou Ilariou D'Amico. O Šeredové se také říká, že je potřetí těhotná s přítelem, kterým je čtyřicetiletý Alessandro Nasi. Ten je zkušený bankéř a manažer a hlavně je jedním z dědiců italské automobilky Fiat.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Správným řezem rybízu si zajistíte bohatou a kvalitní úrodu

Styl

Autogenní trénink uvolní tělo i mysl. Pár minut denně dodá tělu ztracenou energii

Bydlení

Nespotřebované kvasnice nevyhazujte. Připravte si z nich skvělé hnojivo

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu