Známá česká zpěvačka zkolabovala! Musela odříct koncerty!

 Celebrity 
16. ledna 2016 04:54 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Na zpěvačku toho bylo moc a tak skončila se zdravotními problémy na lůžku! archiv V. Špinarové
Únava, stres, chronická nemoc a chřipkové období, to vše se spojilo dohromady a tak známá česká zpěvačka skončila v nemocnici a pak doma v posteli. Do toho musela Věra Špinarová odříct na leden všechny závazky, které měla.

To, co 64letá Špinarová absolvovala na podzim a rok před tím taky, si musela zákonitě vybrat svou daň. Sice s kolegyní Petrou Janů měly obrovsky úspěšné dva ročníky turné, ale nyní jen leží, odpočívá, pije čaj, jí vitamíny a sleduje televizi.

"Zkrátka se ozvala klasická chřipka, která s tím vším dohromady způsobila, že máma ulehla," prozradil manažer a syn Špinarové Adam Pavlík, který se o zpěvačku skvěle stará.

Věru navíc trápí chronické astma, proto už před čtyřmi lety musela zrušit několik vystoupení. Trápily jí vážné dýchací potíže. Ke všemu si Špinarová nedělá dvakrát hlavu se životosprávou, trpí poměrně silnou nadváhou, takže o to hůř.

Zato její kolegyně Petra Janů je skoro stejně stará a je jako rybička. Vrátila se z dvoutýdenní dovolené u moře a chystá se na plesovou sezónu a další koncerty.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželství Radky Třeštíkové nepřežilo poslední lockdown. Po rozchodu vydala spisovatelka knihu o...

Styl

Nový trend v boji proti vráskám je bezbolestný a levnější než botox. Poznejte metodu face tape

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu