Ten prodavač je nějakej divnej... "Muž za pultem" jako by z oka vypadl Martinu Maxovi. Melouchaří snad známý poeta mezi regály?!

 Celebrity 
10. října 2013 08:33 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Podoba nebo habaďůra?  / inStory.cz
Všímavý čtenář vipstory.cz z Prahy 9 nám zaslal fotografie, na nichž zvěčnil v obchodě s hračkami prodavače, který jako by z oka vypadl zpěváku Martinu Maxovi. Dotyčný blonďák se potloukal mezi regály, oslovoval zákazníky a snažil se jim prodat kdeco.

Některým nabízel umělohmotné meče a vyzýval je k šermířskému souboji. Kupodivu byli i tací, kteří jeho výzvu přijali. Ve firemním tričku s jmenovkou s nápisem Emil by totiž jen málokdo identifikoval zpěváka Martina Maxu. Ačkoli při prvním kontaktu měli lidé ve tváři nedůvěřivý výraz, většinou situaci vyhodnotili zcela logicky, a sice - proč by Maxa prodával v obchodě hračky.

Při bližším pátrání jsme zjistili, že "muž za pultem" byl skutečně známý zpěvák a skladatel a v hračkářství si nepřivydělává, ale natáčel zde pořad TV Prima s názvem Překvápko, v němž známé osobnosti inkognito figurují v prostředí, kde byste je nečekali.

Martinovým mistrovským kouskem bylo nabízení céček, která se opravdu vehementně snažil vnutit několika zákazníkům. Doporučujeme nenechat si tento pořad ujít.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Letní vánek v lahvičce: Jak vybrat ten pravý parfém na léto

Tech

Nejlepší funkce chytrých hodinek, které musíte vyzkoušet