VyVolení vypalcovali Thomase! Ten měl ale jiné starosti. Navštívila ho exmilenka Sabina i silikonová Zdenička!

 VyVolení 
08. října 2013 21:59 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Thomas Castello je jednou nohou venku Foto: Facebook
Dnes večer proběhlo šesté Zúčtování. Nejvíce palců dostal kulturista Thomas. Ve Vile ho nechce Romana, Pavlína, Eva a samozřejmě Vladko, který se dnes stal druhým nejméně oblíbeným VyVoleným!

Ostatní soutěžící Thomasovi vyčítali hlavně lenost. „Já jsem sem přišla hrát a myslím si, že čověk kterého označím, si sem přišel válet šunky na gauč. Dostal už spoustu šancí, ale dál a dál je nevyužívá,“ řekla ve své zúčtovací řeči namistrovaná Eva, která má modrý šátek a imunitu.

Tereza Pergnerová má každé úterý pro jednoho soutěcícího překvapení. To dnešní patřilo Thomasovi. A nebylo jen jedno! Na svalovce čekala překvapení rovnou dvě. Pozvání do studia přijala jeho milovaná Zdenička, která mu poslala do Vily i dárek v podobě parfému. Druhé a asi ještě větší překvapení byla jeho přítelkyně Sabina, která za ním přišla přímo do Vily! Sabina se štábu ozvala sama od sebe, že by chtěla svému bývalému svalovci udělat radost. Tím měla na mysli fenku Arinku, o kterou se s Castellem společně starali a kterou přivedla s sebou.

Mezitím co šla Sabina za Thomasem do Vily nakráčela do studia sebevědomá Zdeňička. Její pohodový úsměv jí ale trochu zmrznul, když Thomas na dvoře uviděl Sabinu s Arinkou a obě dvě velmi vřele objímal a pusinkoval. Nakonec ale ve zpovědnici vyznal lásku právě silikonové krásce. „Zdeničko, tebe miluju. Sabinku mám rád a moc rád jsem viděl Arinku. Až vylezu z vily, tak uvidíme, co bude dál,“ řekl pak Thomas.

Zdenička ho hned zpražila a dala mu najevo, že jistá si jejich vztahem rozhodně není. „Hodně nad tím přemýšlím, jestli spolu budeme. Když se válíš v posteli s Lucinkou, tak žárlím,“ vzkázala mu přes obrazovku Zdeňka.

Uvidíme, koho si Thomas vezme do čtvrtečního Duelu. Jestli se vrátí nebo půjde s kufrem domů a konečně se dozvíme, jak tahle love story dopadne...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít