Lucie Bílá má tajný sen, který se už asi nesplní! FOTO!

 Celebrity 
02. ledna 2016 04:54 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Lucie Bílá má velkou touhu, kterou si ale asi už nesplní...? archiv
Lucie Bílá má vše, co si vysnila. Hvězdnou kariéru, statisíce fanoušků, miliony na kontě, ale jedno jí chybí. A zdá se, že jí to dost trápí. Tenhle sen se jí asi nikdy nesplní. Leda, že by udělala zásadní životní krok, který by však mohl znamenat omezení její kariéry!

Slavice je sice matkou dvacetiletého syna Filipa, přesto roky tajně touží po dalším dítěti. "Vždycky jsem si přála holčičku, ale nebylo mi přáno. Teď už je na to asi pozdě," svěřila se před časem Bílá, která před pár dny na svůj profil na sociální sítí vystavila fotografii, jak sedí doma ve své vile v černobílém křesle a na klíně má rozkošnou, malou dívenku, dceru svých přátel. Patrně asi takovou princeznu by si sama přála mít...

Vzhledem ke svému věku i zdravotním komplikacím už další vlastní dítě mít nebude, ale mohla by se pokusit, aby si sen splnila. Možností by byla adopce nebo osvojení.

"To by bylo pro člověka, jako je paní Bílá ale asi velmi náročné. Není to hned, je to dlouhý proces. Především by se musela dítěti dostatečně věnovat a vzhledem k jejímu povolání to asi není zcela reálné," myslí si odbornice na osvojení a adopce dětí.

Kritériem proto, když si chtějí lidé pořídit "cizí" dítě není jen dobré sociální a finanční zázemí, ale i dostatek času, aby se mu mohli věnovat. Pravdou je, že Lucie je stále na cestách, na jevišti a doma je párkrát do měsíce. V rodině má několik dětí, včetně maličkého synovce od bratra Karla. Na vlastní holčičku zřejmě bude muset zapomenout.

"Člověk zkrátka nemůže mít v životě všechno," posteskla si před přáteli prý před časem Lucie Bílá a jistě měla na mysli právě i tuhle svou slabůstku.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Miroslav Etzler v těžkém stavu. Připojený na kyslíku teď lituje, že se nenechal proti covidu očkovat

Styl

BMI určuje, zda jste obézní, či nikoliv. Podle jednoduchého výpočtu během chvilky zjistíte, jak na tom...

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu