Lucie Bílá má tajný sen, který se už asi nesplní! FOTO!

 Celebrity 
02. ledna 2016 04:54 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Lucie Bílá má velkou touhu, kterou si ale asi už nesplní...? archiv
Lucie Bílá má vše, co si vysnila. Hvězdnou kariéru, statisíce fanoušků, miliony na kontě, ale jedno jí chybí. A zdá se, že jí to dost trápí. Tenhle sen se jí asi nikdy nesplní. Leda, že by udělala zásadní životní krok, který by však mohl znamenat omezení její kariéry!

Slavice je sice matkou dvacetiletého syna Filipa, přesto roky tajně touží po dalším dítěti. "Vždycky jsem si přála holčičku, ale nebylo mi přáno. Teď už je na to asi pozdě," svěřila se před časem Bílá, která před pár dny na svůj profil na sociální sítí vystavila fotografii, jak sedí doma ve své vile v černobílém křesle a na klíně má rozkošnou, malou dívenku, dceru svých přátel. Patrně asi takovou princeznu by si sama přála mít...

Vzhledem ke svému věku i zdravotním komplikacím už další vlastní dítě mít nebude, ale mohla by se pokusit, aby si sen splnila. Možností by byla adopce nebo osvojení.

"To by bylo pro člověka, jako je paní Bílá ale asi velmi náročné. Není to hned, je to dlouhý proces. Především by se musela dítěti dostatečně věnovat a vzhledem k jejímu povolání to asi není zcela reálné," myslí si odbornice na osvojení a adopce dětí.

Kritériem proto, když si chtějí lidé pořídit "cizí" dítě není jen dobré sociální a finanční zázemí, ale i dostatek času, aby se mu mohli věnovat. Pravdou je, že Lucie je stále na cestách, na jevišti a doma je párkrát do měsíce. V rodině má několik dětí, včetně maličkého synovce od bratra Karla. Na vlastní holčičku zřejmě bude muset zapomenout.

"Člověk zkrátka nemůže mít v životě všechno," posteskla si před přáteli prý před časem Lucie Bílá a jistě měla na mysli právě i tuhle svou slabůstku.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Neutrácejte za letní směs do ostřikovačů. Stačí vám dvě suroviny a vyrobíte si ji sami

Styl

Pokud máte vlasy bez lesku, jsou dost možná spálené od sluníčka

Bydlení

Pistáciové skořápky nevyhazujte, jsou ideálním pomocníkem v zahradě. Jako mulč i odpuzovač slimáků

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu