Absolonová se vyjádřila k uprchlíkům! Budete koukat!

 Celebrity 
20. prosince 2015 13:15 / redakce
  0   0
Monika Absolonová se vyjádřili k uprchlické krizi! Má prostě svůj názor! facebook
Uprchlická krize nenechává chladnými ani české celebrity. Řada z nich se už vyjádřila. Někteří je podporují, jiní zatracují. Jak je na tom čerstvá maminka, zpěvačka Monika Absolonová. Nutno podotknout, že to vzala docela vážně!

Na jejím profilu na sociální síti se objevil obrázek české vlajky s textem, který jasně říká, kdo má v této zemi domovské právo. "Já jsem tady doma,“ říká se hned v úvodu textu napsaného přes vlajku.

A dále pokračuje slovy: "Přijel jsi do mé země? Chceš tu s námi žít? Jsi zde menšinou!“ zdůrazňuje. Proto vyzývá k respektování kultury, víry, zvyků, ale zejména zákonů, které má většinová společnost."

Text končí vzkazem: "Přizpůsob se,", který zpěvačka ještě doplnila sama. Popřála hezký den všem lidem, kteří stejně jako já chtějí žít v klidu a míru“.

O den později k obrázku přidala ještě "dovysvětlení“. "Ať si každý věříme v cokoliv, ať žijeme jakkoliv a kdekoliv, ať máme jakoukoliv barvu pleti, pro nás všechny ale platí: Žijme tak, abychom se navzájem respektovali,“ vzkázala zpěvačka a čerstvá maminka.

Přiznala, že vše, co sleduje v poslední době ve světě, ji děsí. "Dřív jsme všechny možné atentáty, katastrofy, teroristické akce vídali jen ve filmech. Teď je to skutečnost, a ne daleká, ale blízká,“ povzdechla si. Logicky, jako každá žena a matka k tomu má prostě strach. Ale má aspoň tu sílu říct, co si o všem myslí a neschovává se za rádoby humanistická hesla. Klobouk dolů!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Včelí mor zabíjí desítky včelstev v Česku

Styl

Několik zajímavých cest ke zhubnutí. Jedna z nich může být ta vaše

Bydlení

Praní černého prádla. Dodržujte několik pravidel a zkuste ocet

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu