Zagorka dokázala nemožné! Maciuchová, Vágner, Hruška, Musil jen zírali!

 Celebrity 
20. prosince 2015 04:00 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Hana Zagorová dokázala na dnešní dobu docela obdivuhodnou věc! Profimedia
Za pár let jí bude sedmdesát a přesto dokáže úplně do posledního místečka vyprodat pražskou Lucernu. Ke všemu umí udělat snad ještě lepší atmosféru, než má Madonna, ale hlavně na sebe hodinu a půl nenechá čekat. Řeč je o Haně Zagorové, na jejíž Vánoční koncert přišla i řada celebrit!

Lucerna narvaná k prasknutí, Zagorová s hosty Petrem Rezkem a Bárou Basikovou. Tisíce převážně mladších diváků zpívali, tleskali a skandovali. Mezi nimi v hledišti, kromě manžela Štefana Margity, také Hana Maciuchová, Honza Musil s přítelem, Tereza Herz Pokorná, Kája Pavlíček, Láďa Hruška, Dáša Zázvůrková nebo Lucie Borhyová,

Někteří na balkónech i tančili. "Bylo to neuvěřitelné. Hanka Zagorová umí udělat tu nekrásnější atmosféru, kterou Lucerna může zažít. Je to už naše tradice, chodíme každý rok," řekla VIPstory.cz jedna z divaček, která na Zagorku vyrazila i s celou partou.

"Nejenom, že její písničky jsou moje mládí, ale jsou tak neskutečně nadčasové a kdo se zaposlouchá, tak nádherně otextované. Fakt jsem si to moc užíval," svěřil se stylista a vizážista Kája Pavlíček, který dokonce na jednom z balkónů s kamarádkou tančil.

Na koncertě byli i hudební kritikové, kteří uznali, že na to, kolik Zagorové je, dokáže zpívat live, s grácií, energií a veliký sál vyprodat. "Málokterá zpěvačka dokáže vyprodat Lucernu. Opravdu vyprodat, ne třetinu či polovinu míst rozdat, ale skutečně vyprodat. To umí snad jen Petra Janů s Věrou Špinarovou a pár dalších. Obdivuhodné," konstatoval odborník na hudbu v publiku.

Množství kytek, dárků a pozdravů dostala Hanička písnička, v jejímž repertoáru nechyběly hity jako Zima je všude, Maluj zase obrázky, Je těžké brát věci tak, jaké jsou, Málokdo ví nebo Černý páv. "Hanka je opravdu boží člověk. Úžasná dáma, skvělá zpěvačka. Opravdu super atmosféra," podotkla zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková, která seděla v hledišti s Hanou Maciuchovou.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum