Bože! Sovákův syn jako poslední somrák v Praze! Je snad vážně nemocný?

 Celebrity 
19. prosince 2015 04:54 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jiří Schmitzer na tiskovce k filmu Padesátka vypadal tak, že by mu leckdo dal i na polívku Profimedia
Tedy ten má ránu. Vypadá jako poslední somrák v Praze. To si říkala řada lidí, kteří přišli na tiskovku k novému filmu Vojty Kotka Padeástka o Jiřím Schmitzerovi. Herec a hudebník působil velmi sešlým, zanedbaným a unaveným dojmem. Je snad vážně nemocný?

V minulosti měl Schmitzer, syn Jiřího Sováka velké problémy s alkoholem. Kdysi dokonce seděl za to, že autem porazil a zabil člověka. Právě to mu jeho slavný otec nemohl nikdy odpustit, proto se ani před jeho smrtí nesmířili.

Sám Jiří Schmitzer, který patří k našim nejlepším hercům o tom nikdy nechtěl mluvit. Nicméně teď, když už překročil šedesátku, vypadá spíš o deset let starší. Co se mu stalo?

"Je nemocný, nebo to má z chlastu? Vypadá hrozně. Je jako poslední bezdomáč, hned bych mu dala na polívku. Jeho otec by se za něj jistě styděl," štěbetaly si dvě novinářky na tiskovce v kavárně Lucerna.

Vojta Kotek uvádí svůj nový filmový počin, který točil z většiny ve Špindlu právě do kin. Oficiální premiéra je naplánována na 24. prosince, tedy na Štědrý den.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...