Roman Vojtek je zase zamilovaný! Je tedy na chlapy?

Roman Vojtek už není sám a opuštěný!
 Celebrity 
04. prosince 2015 10:05 / Profimedia
  0   0
Tabu prolomeno! Zpěvák a herec Roman Vojtek už není sám! Poté, co se odstěhoval od tehdy těhotné manželky Terezy se spekulovalo, co za tím je a zda v tom není jeho odlišná sexuální orientace. Teď se vše vysvětluje.

V době, kdy se Vojtek ze společného domu v Řitce stěhoval, za tím nebyl nikdo třetí. Teď ale se objevil někdo, kdo udělal Romana zase šťastným.

"Roman má takovou sympatickou blondýnku. Jmenuje se Petra Vraspírová a hraje a zpívá. Je moc milá a co vím, tak jsou spolu občas v bytě, který má on půjčený od Jitky Čvančarové," řekl VIPstory.cz zdroj z muzikálu Mamma Mia!, kde Vojtek hraje.

Tím se tedy vysvětlují domněnky, že by zpěvák a herec skončil v náručí nějakého muže a to tedy musel být důvod odchodu od rodiny. "Nikdy jsem si nemyslela že by Roman byl gay. Možná to tak vypadalo, když se rozešel s manželkou, ale Roman byl vždy na ženské," dodal další z jeho kolegů.

S dcerou Editkou a maličkým synem Benediktem se vídá každý týden a funguje jako skvělý táta. Nyní tedy má ale nový smysl života. Zda a jak rychle se s Terezou rozvede, není jasné. Zatím to ovšem bývalí partneři prioritně neřeší. Roman má spoustu práce a jeho žena spoustu starostí o děti. Důležité ale je, že Vojtek naše spřízněnou duši a nebude už tedy posmutnělý na akcích bloumat sám.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Nejčtenější články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nenechte záhony ležet ladem. Poradíme, co sázet v srpnu

Styl

Co se stane s vaším tělem, když se předávkujete růžovými pilulkami proti bolesti?

Bydlení

Levný, ale přesto designový nábytek z materiálu, ze kterého byste to nikdy nečekali

1. Sexy zrzky hlásí nástup

2. Veronika Žilková doma maká jako Popelka

3. Brad Pitt je flákač a Angelina nemá peníze

4. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

5. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn