Jana Adamcová ví, jak vyzrát na předvánoční stres. A to i v situaci, kdy manžel obalí vanilkové rohlíčky ve škrobu...

 Celebrity 
03. prosince 2015 02:50 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jana si s dcerou Jasmínkou zkusila cvičně ozdobit stromeček Happy pills
Moderátorka Jana Adamcová tvrdí, že není žádná velká cukrářka a každý rok se u nich doma pečou jen čtyři druhy vánočního cukroví. Na setkání známých maminek, kde se představovaly přírodní pilulky proti depresím se ovšem pochlubila i historkou z pekařské dílničky svého manžela, režiséra Jiřího Adamce.

"Stalo se to před pár lety. Zrovna jsme se doma rozhodli, že budeme péct, když mě kamarádka narychlo pozvala do divadla na představení, které jsem chtěla vidět, takže jsem neodmítla. A můj muž se rozhodl, že mě mezitím překvapí a napeče. Pustil se do toho společně s mým tátou a všechno probíhalo fantasticky až do momentu, kdy začali obalovat vanilkové rohlíčky. Místo moučkového cukru totiž manžel použil na pohled stejnou, ale chuťově zcela jinou surovinu. Už si přesně nevzpomínám, co to bylo, buď jedlá soda nebo škrob. Každopádně byly rohlíčky absolutně nepoživatelné..." zavzpomínala Jana, kterou prý ale podobné situace nechávají naprosto klidnou.

Co tedy dokáže půvabnou moderátorku rozhodit? "Když na mě mluví víc lidí najednou a něco po mě chtějí. Což se často stává doma. To potom praštím do stolu a všichni se zklidní. Musím ale říct, že čím jsem starší, tím méně věcí mě rozhází. Když nejde o život, je fajn řešit věci v klidu. A pokud k tomu mohou místo léků na předpis pomoci Happy pills, tak to jedině schvaluji."

Na adventním mejdánku se ale krom žlutých pilulek pro dobrou náladu představily také pilulky modré, napomáhající klidnému spánku. Na přetřes tedy přišlo téma probdělých nocí. Pokud ovšem čekáte historky o celonočních flámech, budete zklamaní.

"Moje probdělé noci souvisejí s dětmi. Stejně jako asi u většiny maminek," zkonstatovala Jana a dodala: "Teď, když povyrostly, je to samozřejmě mnohem lepší... A když někdy nemůžu usnout, uspávám se čtením. Pokud jde ale o přírodní prostředky, které napomáhají v noci klidnému spánku nebo naopak přes den mírní stres, dívám se na ně velmi pozitivně. Já sama, když mám občas stresové období, sáhnu po takovémto přírodním přípravku a opravdu mi pomůže."

V obchodě na pražském Zličíně, kde se předvánoční setkání slavných maminek konalo, si pak dámy společně se svými ratolestmi vyzkoušely výrobu vánočních ozdob.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zoufalý Ivan Vyskočil nevěří, že jeho syn spáchal sebevraždu. Jeho tělo ještě ani nepohřbili

Styl

Mirka (54): Sestra kvůli mně zemřela, nevyrovnala jsem se s tím roky

Tech

Mega raketa mise Artemis I má za sebou zkoušku mokrých šatů. Na Měsíc se poletí už v létě

Zavřít reklamu