Zruinuje zhrzená Borhyová hezounka Hrdličku? Může skončit u soudu!

 Celebrity 
20. října 2015 04:02 / redakce
  0   0
Jak to bude mezi Borhyovou a Hrdličkou. Domluví se, nebo skončí u soudu?  Profimedia
Když se kácí les, létají třísky, to už říká staré přísloví. A když se dva lidé rozejdou a ne zrovna v dobrém, často jsou to naschvály, výčitky a snaha, aby ten jeden toho druhého dostal na dno. To asi není úplně případ moderátorů z Novy Lucie Borhyové (41) a Michala Hrdličky, ale krásná, vnadná blondýnka může svého, dnes už ex taky pěkně zruinovat!

Jedná se totiž o alimenty na jejich společnou dcerku Lindu, která se před rokem a půl narodila. I když se Lucie s Michalem nevzali, protože to prostě nestihli, o dítě se musí Hrdlička starat. Tedy bude ho zřejmě vychovávat maminka Lucie, ale tatínek Michal bude platit a bude si dcerku půjčovat.

"Pokud se nedohodnou jinak, tak to tak bude. Teď mají dvě možnosti. Buď se dohodnou na nějakých alimentech, nebo půjdou k soudu. Tam se pak bude soud ptát na všechny skutečnosti a určí otci, kolik má na dceru platit," řekl pro VIPstory.cz jeden z renomovaných pražských právníků.

V potaz se bude brát Hrdličkův měsíční příjem, majetkové poměry a podobně, takže se může stát, že Hrdlička může platit taky od hezkých pár tisíc až po desítky tisíc korun.

Borhyová má ještě z prvního vztahu syna Lucase, na toho zase platí aleimenty Řek Niko a jak se zdá, nikterak malé. Takže pokud by se přidal teď ještě s hezkou sumičkou i Hrdlička, nemusí mít na příštích pár let krásná blondýna strach o to, že by děti a sebe neuživila.

"Lucka je ale velký dříč, pracant, neumí zahálet, navíc ji práce baví. Myslím si, že se spolu s Michalem dohodnou. Občas se štěkli, ale na zásadních věcech se dohodnout uměli. Ať je to jak je to, jsou to rozumní a dospělí lidé," podotkl společný známý Borhyové a Hrdličky.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Samolepky rychle a levně promění fádní stěny

Styl

Na co je dobré myslet, než se vydáte s dětmi na pískoviště

Bydlení

Mol šatní je pro každou domácnost pohromou. Zaručeně fungující rady našich babiček

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu