Čerstvě ženatý Trávníček prý nestál o žádný muzejní kousek!

 Celebrity 
01. října 2015 16:39 / redakce
  0   0
Pavel Trávníček s manželkou Europark Štěrboholy
V pražském nákupním centru Europark Štěrboholy proběhla unikátní výstava luxusních vozů Rolls-Royce. A ačkoli je tento automobil na našich silnicích k vidění jen velmi zřídka, najde se i mezi českými celebritami fajnšmekr, který takový legendární kousek vlastní. Oním šťastlivcem je čerstvě ženatý herec Pavel Trávníček.

"Jako každý chlap mám k autům odmalička kladný vztah. A protože vlastním Rolls-Royce, mám kladný vztah hlavně k Rolls-Royce," poznamenal nejslavnější český pohádkový princ a rozhovořil se o své vášni: "Je to krásné auto s ohromným renomé. Nejsem ale žádný závodník, jízdu v tomto autě vnímám spíš jako estetickou záležitost. Rolls-Royce je umělecké dílo. Rozhodl jsem se pro něj asi tak před třemi lety. Nechtěl jsem ovšem muzejní kousek, ale auto, se kterým budu opravdu jezdit a ne ho mít zavřené v garáži."

Pavel je majitelem typu s označením Silver shadow a pro svého miláčka na čtyřech kolech má takovou slabost, že se kvůli němu pouští i do činností, kterým se jinak vyhýbá. "Já normálně vůbec nenakupuju. A když už je to nutné, tak velmi nerad. Ale takovou tu ženám vlastní nákupní euforii zažívám, když si kupuju věci na auto. Nejsem ale ten typ, co si dá do auta šestnáct reproduktorů a podobně. Vytuněná auta nejsou moje gusto. Drobné doplňky ovšem neškodí," svěřil se herec, který se ale při svých nákupech patrně pěkně prohne, jelikož kromě Rolls-Royce vlastní ještě další tři vozy.

V pasáži Europarku byly kromě Silver shadow, v němž jezdí Pavel Trávníček, k vidění například i dva z nejzajímavějších exponátů - Rolls Royce Silver Cloud z roku 1956 a nejnovější Rolls Royce Phantom Mansory. Součástí výstavy byla také soutěž o dvouhodinovou jízdu ve voze této legendární značky. Tu vyhrála žena a všichni přítomní pánové jí nepokrytě záviděli. Samozřejmě krom Pavla, který si takový zážitek může dopřát kdykoli ho napadne. Jen vezme z věšáčku klíčky, hupsne do káry a frčí!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nevyhazujte slupky od banánů. V domácnosti mají ještě široké uplatnění

Styl

Chyba při zpracování kuřecího, která vás může dostat až do nemocnice. Neděláte ji také?

Bydlení

Na montáž dveří si nemusíte zvát firmu. Zvládnete to i sami

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu