Bývalá hlasatelská hvězda Saskia Burešová: Vážné zdravotní problémy, ukrutné bolesti!

 Celebrity 
29. září 2015 04:54 / redakce
  0   0
Saskia Burešová vypadá pořád výborně. Jen ji trápí zdraví a to poměrně zásadně! archiv S. Burešové
Bývala jednou z nejprestižnějších televizních hlasatelek. Jako jediná z obrazovek zcela nezmizela. Mnoho let uvádí pořad Kalendárium . Teď je to pro Saskii Burešovou jediná činnost, kterou ještě může dělat. Jinak jí její vážný zdravotní stav příliš aktivit nedovoluje.

Saskii Burešovou, která díky manželovi a nyní synovi Petru Obdržálkovi ml. má stále v televizi svůj pořad Kalendárium, trápí ukrutné bolesti páteře. Delší chůze, cesta autem, nebo činnost, u které musí stát, ohýbat se či být v jedné poloze, ji způsobuje velké problémy.

Burešová, která příští rok oslaví 70. narozeniny, se stále drží a vypadá skvěle. Díky drobným omlazovacím zásahům by jí nikdo takový věk neřekl. Jenomže realita je jiná a problémy s páteří si nevybírají.

"Saskia je profík, ale několikrát jsem zažila, když jsme točili Kalendárium, že jsme museli dávat pauzu. Fakt s tím má problémy. Je to nepříjemné, protože mívá bolesti. Prý teď nejezdí už ani besedy, které mla ráda. Prostě to cestování tam a zpět, pobyt na pódiu ji už nedělá dobře," řekla VIPstory.cz jedna z pracovnic televize.

Burešová se snažila také podnikat. Dvakrát si pořídila kosmetický salón, ale neměla štěstí na majitele. Vždy zůstala na dlažbě, protože s kolegy prostory zrekonstruovali a následně přišel jiný majitel, který jim dal výpověď. Dnes je bývalá hlasatelská hvězda v důchodi, točí v televizi a občas moderuje společenskou akci. Vzhledem ke svému zdraví se musí hodně šetřit.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nechcete vyhazovat staré knihy? Vytvořte si z nich krásné věci

Styl

Kdy jsou potřeba antibiotika a kdy ne? Naučte se rozpoznat virovou a bakteriální infekci

Bydlení

Provoňte vaši toaletu. Levně a bez chemie

1. Herecký velikán Josef Větrovec: Nejsmutnější období prožil na sklonku života

2. Jak se o svou pleť starají známe české krásky? Některé jsme vyzpovídali

3. Oto Klempíř: 17. listopad je pro mě nejvýznamnějším dnem v roce

4. Letos by jednomu z největších českých herců bylo 80 let! Jiří Hrzán se konečně dočká své sochy

5. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

Zavřít reklamu