Šok! Prsatá herečka Bittnerová změnila zásadně profesi!

 Celebrity 
30. září 2015 03:02 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Miluška Bittnerová se ujala nové funkce skvěle!  VIPstory.cz
Ve svém živlu byla včera sexy herečka a moderátorka Miluška Bittnerová. Česká Marylin Monroe totiž moderovala akci v Kladně s názvem Středočeské dny zdraví. V areálu tamní nemocnice se navlékla do lékařského pláště a začala vyšetřovat. Zájemců byla hned celá řada.

Návštěvníci si mohli nechat vyšetřit tlak, zrak, cukr, poradit se, jak třeba správně rehabilitovat. Nechyběl ani stánek s prevencí proti rakovině s názvem Ruce na prsa, stánek studentů zdravotnické školy s vysvětlením, jak na první pomoc, či prezentace záchranné služby.

"Takže si poslechneme srdíčko, pak mrkneme na uzliny a pak dáme klystýr," smála se na celé kolo bývalá sestřička z Ordinace v růžové zahradě, a pro to odpoledne doktorka Miluška Bittnerová

Pro fotografy i návštěvníky preventivně - zábavného odpoledne, na které dorazilo nejen vedení špitálu, alei sám hejtman Středočeského kraje Miroslav Petera, pak dokonce usedla na kolo, nebo si zkusila, jak se poskytuje první pomoc.

Pak společně s kolegou moderátorem požádali hejtmana, ředitele i zástupce, aby vylosovali výherce hodnotných cen. barevné spotřebiče od společnosti Sencor, poukázky do salonu Mio Facia a vstupenky do Grévinu a všichni se společně shodli, že zdraví je to nejdůležitější na světě. "Zdraví máme vážně jenom jedno," shodli se.

"Bylo to úžasné. A tolik věcí se člověk dozví. Kladenská nemocnice má moc prima pana ředitele i náměstka, kteří se hned zapojili a skvěle jsme si popovídali. Upřímně smekám před všemi lékaři, sestřičkami, ošetřovateli, ale i záchranáři. jsou nesmírně potřeba a nikdo z nás neví, kdy je budeme potřebovat," dodala a s humorem sobě vlastním přidala historku, jak si nedávno málem amputovala prst, když si ho přivřela do kabrioletu, v kterém ji vezl kamarád.

Na štěstí úraz přežila, stejně jako včerejší jízdu na kole. Společně s předním českým stylistou a vizážistou Kájou Pavlíčkem, který radil zase především dámám, jak na zdravou pleť, jaké škodlivé a toxické barvy nepoužívat na vlasy, si odpoledne užili. A už se společně těší na 14. října, kdy Středočeské dny zdraví proběhnou také před Oblastní nemocnicí v Příbrami.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Psí plemena, která nesnáší mráz ještě více než vy

Styl

Háčky, kotvy či tažná lana. Tak se lyžovalo za socialismu

Bydlení

Nejšpinavější místo ve vaší koupelně není toaleta. Budete se divit

1. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

2. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

3. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

4. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

5. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela

Zavřít reklamu