Tenhle kluk hrál v Životě na zámku, teď moderuje a bude mu 50? Tomu se nedá věřit!

 Celebrity 
01. října 2015 04:55 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Petr Rajchert rozhodně nevypadá na téměř padesátníka! Profimedia
Před dvaceti lety ho proslavila role v seriálu Život na zámku, kde hrál syna Kateřiny Macháčkové a Tomáše Töppfera a bráchu Kateřině Hrachovcové, dnes Herčíkové! Dneska Petr Rajchert moderuje Dobré ráno v České televizi, v rádiu a dělá cestopisný pořad Bedekr. Za rok a půl mu bude 50? To není snad ani možné!

Petr Rajchert ve svých 48 a půl letech vypadá skvěle. Štíhlá, atletická postava, klučičí kukuč. Sotva by mu někdo hádal pětatřicet. A přitom je mu mnohem víc.

To, že mu bude už brzo takzvaně pade, neřeší. „Necítím se na to. Je to jen číslo, ve skutečnosti se cítím na daleko méně,“ směje se Rajchert, který pořad Bedekr moderuje s Míšou Maurerovou. První sérii natočil se Sandrou Pogodovou.

„Pendluju mezi Prahou a Ostravou, kde vysílám ob týden Dobré ráno. Do toho mám další aktivity a točíme Bedekr. Měli jsme Německo, teď jsme dělali Rakousko a čeká nás další pokračování. Zatím to dávám,“ říká bývalý člen a zakládající člen skupiny Chinaski.

Z prvního manželství má rodák z jihočeské Horní Plané dvaadvacetiletého syna, herečka Bára Srncová, Rampepurda ze seriálu Bylo nás pět má z bývalého vztahu sedmnáctiletou dceru. Vztahy skvěle fungují a nejsou problémy. Rajchertova tchýně, malířka Ema Srncová funguje jako babička i dobrý rádce. A tak si herec a moderátor nemá na co stěžovat.

Jak oslaví za rok a půl padesátiny, ještě neví, ale asi to bude velké. Určitě prý pozve rodinu, přátele, a bude se pařit až do rána. Trochu žije přítomností a moc nehledí na to, co bude za rok dva tři pět let. A jak se zdá, dělá dobře.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Není stan jako stan. Poradíme vám, jak vybrat ten správný

Styl

Vlasy v létě hodně trpí, vysušují se a začnou se lámat. Dopřejte jim speciální péči

Bydlení

Zavařit lze i pečivo. Vydrží pak o hodně déle, klidně i půl roku

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu