Tenhle kluk hrál v Životě na zámku, teď moderuje a bude mu 50? Tomu se nedá věřit!

 Celebrity 
01. října 2015 04:55 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Petr Rajchert rozhodně nevypadá na téměř padesátníka! Profimedia
Před dvaceti lety ho proslavila role v seriálu Život na zámku, kde hrál syna Kateřiny Macháčkové a Tomáše Töppfera a bráchu Kateřině Hrachovcové, dnes Herčíkové! Dneska Petr Rajchert moderuje Dobré ráno v České televizi, v rádiu a dělá cestopisný pořad Bedekr. Za rok a půl mu bude 50? To není snad ani možné!

Petr Rajchert ve svých 48 a půl letech vypadá skvěle. Štíhlá, atletická postava, klučičí kukuč. Sotva by mu někdo hádal pětatřicet. A přitom je mu mnohem víc.

To, že mu bude už brzo takzvaně pade, neřeší. „Necítím se na to. Je to jen číslo, ve skutečnosti se cítím na daleko méně,“ směje se Rajchert, který pořad Bedekr moderuje s Míšou Maurerovou. První sérii natočil se Sandrou Pogodovou.

„Pendluju mezi Prahou a Ostravou, kde vysílám ob týden Dobré ráno. Do toho mám další aktivity a točíme Bedekr. Měli jsme Německo, teď jsme dělali Rakousko a čeká nás další pokračování. Zatím to dávám,“ říká bývalý člen a zakládající člen skupiny Chinaski.

Z prvního manželství má rodák z jihočeské Horní Plané dvaadvacetiletého syna, herečka Bára Srncová, Rampepurda ze seriálu Bylo nás pět má z bývalého vztahu sedmnáctiletou dceru. Vztahy skvěle fungují a nejsou problémy. Rajchertova tchýně, malířka Ema Srncová funguje jako babička i dobrý rádce. A tak si herec a moderátor nemá na co stěžovat.

Jak oslaví za rok a půl padesátiny, ještě neví, ale asi to bude velké. Určitě prý pozve rodinu, přátele, a bude se pařit až do rána. Trochu žije přítomností a moc nehledí na to, co bude za rok dva tři pět let. A jak se zdá, dělá dobře.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nachystejte ptákům na zimu krmítko i se správným krmením

Styl

Pečujte o své zdraví obyčejnými produkty přírody. Zkuste třeba starý trik s česnekem

Bydlení

Je čas zazimovat zahradní sekačku. Správný postup vám ušetří nemalé peníze

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu