Řezání a šití českých celebrit v utajení! Víme, co se chystá...

 Celebrity 
30. září 2013 06:59 / redakce
  0
📷
6 fotografií v galerii
"Operace" probíhaly přímo na pódiu Foto: Karolína Hájková
Klinika YES VISAGE nově rozšíří své služby o nejmoderněji vybavenou luxusní kliniku plastické chirurgie s plným rozsahem plasticko-chirurgických zákroků ve Volcano Complex. Slavnostní položení základního kamene pro stavbu centra a exkluzivní VIP párty proběhla jak za účasti předních lékařů kliniky, tak za účasti významných osobností.

Možnost odreagovat se při wellness procedurách a zároveň podstoupit některý ze zákroků plastické chirurgie - to je ojedinělý projekt. Dává svým klientům možnost spojit zákroky plastické chirurgie s relaxačním pobytem. A co víc si mohou celebrity přát, než plastický zákrok bez humbuku médií. Když totiž přijedou do tohoto kompexu, nikdo nebude vědět, jestli si jdou zacvičit, najíst se do resaurace, nechat si přišít nové vlasy nebo rovnou přešít celý obličej!

Klinika tak nově rozšíří portfolio svých služeb o zákroky plastické chirurgie s plným rozsahem zákroků v celkové anestezii. Budou zde vytvořeny prostory pro operační sály, ordinace a ubytovací zařízení.

Slavnostní odhalení stavby projektu odstartovala párty, součástí keré byla VIZITA - tedy hodně zvláštní přehlídka krásných těl známých osobností, které předváděly různé plastické zákroky. Na mole se po dlouhé době prošla i jedna z našich nejkrásnějších modelek Simona Krainová, která je tváří kliniky.

Petra Faltýnová zase ukázala umělá prsa a byla tak trochu mimo. Iva Kubelková přiznala, že má umělé řasy a nechala si odstranit vrásku "mračilku". V průběhu párty vystoupila také čerstvě vdaná Tereza Kerndlová a zpěvačka rozdávající srdíčka na potkání, Lucie Bílá. Akcí provázel Leoš Mareš. Ukázat se na hogo fogo párty přišla snad celá Praha. Teda minimálně ti, kteří dostali pozvánku.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Tech

Apple varoval, že miliony uživatelů iPhonů jsou v současné době bez ochrany

Zavřít reklamu