Jana Šulcová má nový kšeft. Stojí ji to za ty nervy?

 Celebrity 
16. září 2015 04:56 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Takhle dnes vypadá kdysi velmi atraktivní herečka. Poznamenaná životem, problémy s alkoholem i nevydařenou operací oka archiv
Herečka Jana Šulcová, která se před lety vrátila zpátky na výsluní, byť po problémech s alkoholem, do kterých ji přivedlo nepovedené manželství i údajně zpackaná operace oka, má prý nový kšeft. No kšeft. Spíš symbolicky placený. Ale ty nervy, starosti a spoustu práce. Stojí ji to za to?

Po odchodu Reginy Rázlové z Mezinárodní konzervatoře Praha a jejích kolegů režiséra Václava Knopa a herce a zpěváka Pavla Vítka, přišla na školu herečka Veronika Žilková, kterou oslovilo vedení. Její kolegyně Jana Šulcová je další, která dostala nabídku.

"Jana Šulcová má mít ve škole na starosti umělecký přednes. Ono se to zdá jako jednoduché, ale je to opravdu těžká a náročná práce, když ke všemu ti studenti nejsou všichni úplně talentovaní na herectví," svěřila se jedna z kantorek konzervatoře.

Protože se na škole neplatí tisíce, ale spíš stokoruny, může si Šulcová přilepšit měsíčně k důchodu tak sotva o pár tisícovek. Ale práce bude mít hodně, starostí a jistě i nervů, protože naučit někoho, kdo třeba nemá úplně talent, aby recitoval, je někdy vážně záhul.

Snad dnes už 68letá Šulcová to fyzicky i psychicky zvládne a na škole vydrží alespoň jednu sezónu.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Victoria Beckham prozradila, jak cvičí a udržuje si postavu. Tuto ověřenou techniku můžete vyzkoušet také

Styl

Jak poznáte, že vaše krémy nejsou pro vaši pleť to pravé

Dům a zahrada

Nezbavujte se popela z kamen. Rostliny po něm porostou jako divé

Zavřít reklamu