Tomáš Klus a Lukáš Langmajer jako ve Zkrocené hoře? Že by už i v Česku?

 Celebrity 
16. září 2015 00:01 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Tomáš Klus (vlevo) a Lukáš Langmajer při natáčení nového seriálu. Z fotek by to mohlo vypadat na "českou" Zkrocenou horu? Profimedia
Tomáš Klus a Lukáš Langmajer spolu v přírodě, na hausbótu, v kovbojském obleku, vzájemné pohledy. Je tohle snad natáčení Zkrocené hory, filmu o dvou gayích, kteří svou orientaci skrývali v české verzi? Na štěstí ne. Některé záběry nového nováckého seriálu Na vodě, jak už před časem o něm VIPStory.cz informovalo jako první, jen tak mohou vypadat.

"Oba jsme ženatí, oba šťastní a hrajeme dva chlapy, kteří musejí žít jinak, protože jsou k tomu okolnostmi donuceni," prozradil VIPstory.cz Lukáš Langmajer.

Ten hraje hlavní roli muže, kterému se změní celý život. Opustí ho žena v podání Ester Geislerové, přijde o práci i o střechu nad hlavou. Azyl najde u svého přítele z mládí čili Kluse v hausbótové zátoce na Vltavě.

„Tady poznává nový životní styl i přátele. Obyvatelé zátoky mají své sny, touhy i barevný život, který žijí po svém, a pro komediální seriál vytvoří galerii věkově i charakterově rozmanitých postav s pestrými příběhy,“ říká scénář k seriálu.

Oba hlavní představitelé na sebe pějí chvály. Lukáš na Tomáše, jaký je velký pohodář, Tomáš na Lukáše zase, že tolik legrace při jiném natáčení, a že jich za sebou už pár má, ještě nezažil. Inu, diváci se prostě mají na co těšit.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pěstujte si zimní nálož vitaminů. Nejčastější trojice bylinek pro ochucování i zdraví

Styl

Jak přežít ve zdraví cestu letadlem. Jeho paluba je totiž rájem virů a bakterií

Bydlení

Zahalte své bydlení do modré. Letos je to barva roku

1. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

2. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

3. Halina Pawlowská a její nepředstavitelné a naprosto nečekané situace

4. Tajemství slavných českých žen prozrazeno. V koupelně mají elixír mládí!

5. Martin Dejdar přivedl v Tatrách ženskou na vrchol

Zavřít reklamu