Rázlová odešla z konzervatoře prý kvůli nemoci. Kdo pořádně lže?

 Celebrity 
09. září 2015 10:02 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Regina Rázlová skončila na škole údajně ze zdravotních důvodů. Ony důvody jsou ale trochu jiné... archiv
Herečka Regina Rázlová prý odešla z Mezinárodní konzervatoře Praha ze zdravotních důvodů. Jak VIPstory.cz jako první minulý týden informovalo, vedení školy se rozloučilo s ní, Václavem Knopem i Pavlem Vítkem. Nyní přišla informace, že Rázlová skončila ze zdravotních důvodů.

"Hodně mě rozesmála v jednom bulvárním plátku zpráva, že skončila jako šéfka hereckého oddělení kvůli zdraví. A fór je v tom, že se tam opět ona vůbec nevyjadřuje, ale jen její manažer, jehož partner na škole taky skončil. Je to opravdu neskutečná komedie a je to jen důkaz arogance některých rádoby hvězd," napsala redakci jedna z kantorek konzervatoře.

Regina Rázlová, bývalá členka strany, která byla navíc v 90. letech souzena pro vytunelování Skloexportu a nakonec osvobozena díky amnestii, vedla herecké oddělení na škole zhruba rok. Povyhazovala některé kantory, či je přeřadila jinam, ač k tomu neměla třeba vůbec kompetence a podle mnohých nepředvedla nic než chaos.

"A když chtěla víc peněz, a odmítala učit a vymýšlela si další věci, vedení školy se to přestalo líbit a jí, Knopovi a Vítkovi prostě neprodloužilo smlouvu, takže byli takzvaně odejiti. Ne kvůli zdravotnímu stavu, ale kvůli tomu, co se na škole dělo," podotkl zdroj.

Rázlová prý nezvládá hrát, točit a ještě učit. Ovšem o prázdninách se nechala údajně slyšet, že by si ráda otevřela vlastní školu či kurzy herectví. Tak kde je tady pravda a kdo lže?

"Regina nám všem chtěla předvést tu její novou koncepci. Řekl bych, že to byla spíš "antikoncepce", protože podle mne to jen rozvrtali, hlavně Rázlová s Knopem udělali chaos a pak vlastně odešli. Její nástupkyně to teď vůbec nebude mít jednoduché," dodala další kantorka.

Ředitel konzervatoře nabídl post vedoucí oddělení Veronice Žilková. Ta jej přijala a podle všeho se jej zhostila dobře. Jen musí sladit péči o maminku, tchyni, rodinu a školu a také herectví, což se jí zatím skvěle daří.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...