Česká Marilyn Monroe konečně klofla chlapa! Neuvěříte koho! Tady je důkaz!

 Celebrity 
08. září 2015 00:06 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Herečka a moderátorka Miluše Bittnerová a Ruda z Ostravy. Nová dvojice z rádia! facebook
Herečka a moderátorka Miluše Bittnerová konečně klofla pořádného chlapa. A toho správného! Rudu z Ostravy! Důkazem je jejich společné foto na sociální síti, kterou se česká Marilyn Monroe s naditým hrudníkem pochlubila.

"Prostě to bylo tajný, ale už to tajný není. Začínáme s Rudou na Frekvenci 1 a je to pecka," svěřila se blondýnka, která díky nové proteinové dietě zhubla nějaké to kylíčko, ale nutno uznat, že jí to sluší.

Bittnerová, která hrála v několika seriálech, moderuje společenské akce a hraje i v divadle, nyní bude tvořit s Rudou z Ostravy, tedy Michalem Kavalčíkem novou dvojici v dopolední show.

"Je to něco, co si neuměl nikdo představit, ale když jsem je slyšela, došlo mi, že je to super. Prostě oni dva k sobě prostě jdou," dodala jedna z kolegyň Bittnerové, která moderátorce hned gratulovala...

"Sestřička z Ordinace, kurde, čtyřky pravé," zahlásil Ruda z Ostravy do éteru. "Miluju, když tohle říkáš. To potěší," zněla odpověď od Milušky Bittnerové, která se před časem rozešla se svým manželem, ale v dobrém.

"On se rozhodl žít v přírodě na Šumavě a já jsem zase spíš holka do města. Musím kolem sebe mít lidi, ruch a ten cvrkot. No a ono být singl není tak úplně špatné," dodala Bittnerová po "premiéře" s Rudou v rozhlasovém éteru!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí