"Nemocný“ Gott rozparádil 5000 fanoušků i tátu Lucky Vondráčkové!

 Celebrity 
07. září 2015 04:01 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Spokojený a dobře vypadající Karel Gott spolu s kamarádem, hudebníkem Jiřím Vondráčkem na Trampském širáku facebook
Takhle, že vypadá se srdcem vážně nemocný Karel Gott? V sobotu zpíval na trampském festivalu Trampský širák a skandovalo a tleskalo mu na pět tisíc fanoušků. Svým vystoupením nadchl i kamaráda, kolegu z branže, tátu Lucky Vondráčkové – Jiřího Vondráčka.

Jiří Vondráček, hudebník, skladatel, bratr slavné sestry, zpěvačky Heleny Vondráčkové, napsal pro Gotta duet Čas vánoční. S Gottem se nyní potkal na trampském festivalu a byl nadšený.

„Ještě že jsem na ten Širák přijel. Pak už přišlo boření žánrových hranic mezi folk & country a popmusic. A Karel je fakt zbořil, podobně jako Marta nebo Vašek na Portě… Důkazem byl standing ovation pětitisícového publika,“ napsal na sociální síť Vondráček, který u nás patří k velkým profesionálům a pořádá právě i festival Porta.

Nejen on, ale i tisíce dalších byli nadšení Gottovým vystoupením.

„Pan Gott byl úžasnej. Je to opravdu Bůh mezi zpěváky. Je to navíc velmi vtipnej, pokornej a profesionální člověka a rozparádil to tam, že to nikdo nečekal. Byl to zážitek,“ svěřila se VIPstory.cz jedna z návštěvnic akce.

A nic nenasvědčovalo tomu, že by Zlatého slavíka trápilo zdraví, arytmie a nemocné srdce, o němž se spekuluje, že by mělo být spíš v klidu, než rozpumpované na pódiu. Jak se ale zdá, Karel Gott dobře ví, co dělá a nejlepší lék pro něj je pódium a tisíce spokojených diváků.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vignerová má nevěrného Kolečka zpátky doma. Herečku Nesvačilovou modelka ignoruje

Styl

ADHD je diagnostikováno častěji chlapcům. Dívky jej totiž umí lépe ukrýt

Tech

Čína uprostřed občanských nepokojů znovu chrastí zbraněmi. Má nové ponorkové střely, které doletí až...