Tohohle známého Slováka si zamilovala Helena Růžičková. Teď prorazil i do Čech a má dokonce vlastní pořad!

 Celebrity 
06. září 2015 04:01 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Tento sympatický muž, známý Slovenský zpěvák Otto Weiter, prorazil i do Čech! Kdysi mu to předpověděla Helena Růžičková TV Barrandov
Herečka Helena Růžičková o něm ráda a často mluvila jako o jednom z nejkrásnějších chlapů na světě a zpěvákovi s podmanivým hlasem a předpověděla mu, že tu největší slávu ještě zažije. A měla pravdu. Slovenský zpěvák, podnikatel a showman Otto Weiter teď prorazil i v Česku a ne sám!

Weitter je nejen zpěvák, ale i podnikatel. vydavatel. Na Slovensku má roky svou hudební show a teď ho společně s manželkou Andreou Fischer oslovila nová stanice TV Barrandov. Sám zpěvák bude mít Weiter show, společně s manželkou, zpěvačkou Andreou pak talk show Zahoď starosti.

"Budeme dávat prostor známým i méně známým interpretům, odhalíme jejich soukromí, jejich kumšt a chceme také objevovat nové, zajímavé lidi," prozradil VIPstory.cz Otto Weiter, kterého od manželky dělí 17letý věkový rozdíl.

"Je to moje čtvrtá manželka a věřím, že poslední. Funguje nám to spolu doma i v práci a je to super. Jednu z největších show, kterou jsme viděli, bylo Černobílé turné Lucie Bílé, na které nás pozval náš kamarád, který na tom spolupracoval. A byla to pecka. Věříme, že i naše pořady se budou líbit a třeba přivítáme i Lucii Bílou," dodali s úsměvem Otto Weiter a jeho partnerka Andrea Fischer, které diváci na nové stanici uvidí každý týden.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech