Přestože Thomas dříve prohlašoval, že si do Duelu vezme Vladka, nakonec si vybral Mirku!

 VyVolení 
26. září 2013 22:03 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Kdo půjde z kola ven? Foto: Facebook
V úterý vypalcovaný Thomas si dnes vybral soupeře do zítřejšího Duelu. I když se od začátku nejvíce hádá v Vladkem a mnohokrát se kasal, že si do Duelu vezme právě jeho, palce většinou dává Mirce. Vladovi dnes dokonce řekl, že si myslí, že má ve Vile co ukázat a že je zábavný! Svalovec v přímém přenosu přiznal, že se chce vrátit. Jedním dechem dodal, že kdyby zítřejší boj nedopadl podle jeho představ, bude se i tak cítit jako vítěz.

„Se všema bych tak nějak vyšel, ale jsou tu dva lidi, kteří mi znepříjemňují život. Jeden, který mě neustále uraží, má sprostý připomínky a toho si vezmu do duelu. Druhej si myslím, že je zábavnej a má co ukázat. A to je Vlado. Beru si tedy Mirku,” shrnul Thomas své důvody výběru. Dle očekávaní si machr s nevalnou pověstí na vítěze první řady reality show netroufnul, a tak do boje vyzval slabšího soupeře. Uvidíme, jestli dokáže porazit alespoň lebičku Mirku.

Dnešní večer ale přinesl ještě jedno překvapení a to v podobě nového soutěžícího. V průběhu přímého přenosu měli VyVolení možnost, zvolit si v improvizované Volbě nového soupeře. Viděli medailonky tří adeptů na postup do Vily a každému z nich položili jednu otázku. Nejsympatičtější se jim zdál barman Honza, a tak s nimi třiadvacetiletý mladík ze Sokolova ode dneška bude bojovat o pět miliónů korun.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech