Agáta je ve slevě. Ale jen dočasně.

 Celebrity 
24. září 2013 14:28 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Chcete ji? www.agatafashion.cz
Nebaví vás nosit to, co najdete v běžných obchodech? Chcete být opravdu výjimečně sexy a trendy? Pak byste se, holky, měly určitě juknout na stránku www.agatafashion.cz. A nejlépe hned, protože právě teď dělá Agáta výprodej a slevy jsou až 50%, čili naprosto parádní!

Její modely mají navíc přímo skvostná jména! Romance, Zabiják, Hadí žena, Biser, Neser... no nekupte to! Firmičku s oblečky, které sama navrhuje, provozuje Agáta bez toho, že by si na ni dělala velkou reklamu. Její dobré zboží se prostě chválí samo. Je to tak. Ať už si o jejích skandálcích a mnohdy nemístných hláškách myslí kdokoli cokoli, jako návrhářka je moc šikovná.

Navíc nás dostala formou dodání. Zatímco všechny e-shopy si účtují poštovné a balné, Agáta se rozhodla svým zákazníkům šetřit peněženky. A proto všechno zabalí sama, její babička vypíše podací lístky a Agi odveze balíčky na poštu. Takže se můžete spolehnout, že každý kousek, který si z její kolekce objednáte, měla osobně v ruce. A to se vám u jiného návrháře prostě nestane.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...