Namol opilá Nikol Trojanová nemá dvakrát valnou pověst, ale že se svleče do naha a pomočí koberec vedle postele, to asi nečekal nikdo!!!

 VyVolení 
26. srpna 2013 10:54 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Nikol má z ostudy kabát. TV Prima
Zatím je ve Vile VyVolených jen prvních pár soutěžících a už se začaly dít věci! Produkce chtěla účastníkům reality show dopomoci k uvolněné atmosféře a dodala jim pořádnou zásobu alkoholu. Ne všichni se ale dokázali ovládat.

Především brunetka Nikol, která by se ráda stala uznávanou moderátorkou, všem hned na začátku soutěže předvedla, jak to umí rozbalit. Možná chtěla předvédst slibovanou show, možná byla jen nadšená, že může pít zadarmo. Těžko říct. Každopádně se střískala do němoty, byla trapná a sprostá jako dlaždič! Na to by se ale časem asi zapomnělo. Ovšem na to co přišlo potom, jen tak nikdo nezapomene! Novopečená podnikatelka Nikol Trojanová se v noci probudila a nahá pomočila koberec vedle postele! Nakonec si do toho ještě sedla a ve svém "výtvoru" se vyválela!

Tímto to Niki opravdu vyšperkovala a má z ostudy takový kabát, že jí pravděpodobně bude hřát až do smrti! No gratulujeme Nikol, o takovouhle moderátorku se jistě všichni poperou! Kamery ve Vile mají pořád pohotovost a dokazují to i tyto obrázky!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Za koženou sedačku si připlatíte, má ale své nesporné výhody

Styl

Pokud se potíte se i v zimě, pomůže úprava jídelníčku a vhodné bylinky

Bydlení

Sůl při úklidu zvládne nahradit nejrůznější saponáty

1. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

2. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

3. Halina Pawlowská a její nepředstavitelné a naprosto nečekané situace

4. Tajemství slavných českých žen prozrazeno. V koupelně mají elixír mládí!

5. Martin Dejdar přivedl v Tatrách ženskou na vrchol

Zavřít reklamu