VyVolení už mezi sebou nechtějí zrzavého křečka Lucku.

 VyVolení 
29. října 2013 21:59 / redakce
  0   0
Je čas jít domů za zvířátky? Foto: Facebook
Dnešní deváté Zúčtování bylo opět napínavé. Nikdo si nemohl být jistý, jestli zrovna s ním VyVolení nevyrazí dveře, dokonce ani Jafar, který ztratil imunitu, protože nenosil modrý šátek.

Ještě před tím, než soutěžící rozdali palce, spojila se s nimi ze studia Nikol, která byla dnes hostem Terezy Pergnerové. Sebevědomá brunetka v pátek dost překvapivě soutěž opustila. Sama přiznala, že to nečekala a výsledek ji hodně zaskočil. Neodpustila si rýpanec do Jafara a zeptala se ho, zda tohle jeho ležení na gauči je ta show, kterou divákům sliboval. Jak sama mnohokrát přiznala, neumí prohrávat. Nikol se zatím se svým náhlým odchodem ze soutěže nevyrovnala, prohra ji podlomila kolena a Jafar ji evidentně hodně leží v žaludku. „Doufám, že dnes Vyvolení vypalcují Jafara,” řekla samozvaná favoritka soutěže pomstychtivě.

Stosedmdesátikilový obr sice nejvíce palců nedostal, ale to že se v pátek opět podívá do studia a bude bojovat o hlasy diváků, je velmi pravděpodobné. VyVolení totiž mezi sebou dále nechtějí Lucinku, která ve Vile pro změnu nechce právě Jafara, kterému patřil i její dnešní palec.

„Já jsem nikdy nepoznala, co jsme poznala v pátek. Bylo to strašný zklamání, ale nepoznala jsem co ke zklamání patří a to je pomsta. Označím člověka, který umí mluvit, umí skvěle bavit, tím jak mluví, ale to je všechno. Jinak leží jen na gauči. Káže nám, jak se máme chovat, rebeluje proti dopisům, ale když rebeluje někdo jinej, hned mu setne hlavu. Doufám, že budu moct pomstít Nikol," řekla natěšeně Lucie.

Jafar u tabule na oplátku označil Lucii. "Byl jsem několikrát napadán, že ležím na gauči. Přitom osoba kterou označím, leží na druhém, případně v posteli. Chvíli je ke mně přátelská a milá a pak mě začne napadat. Neustále mi vyčítá, jak jsem si jako nováček mohl dovolit porazit někoho tak báječného jako je Nikol. Dávám palec Lucii a pokud budu moct, pokusím se jí v pátek poslat domů," řekl největší obyvatel Vily.

Jafar i Lucie si hodně věří, ale vrátit se může jen jeden z nich. Tak uvidíme, komu v pátek spadne hřebínek. Pokud si teda Lucka svůj záměr pomstít nejlepší kámošku z Vily nerozmyslí a ve čtvrteční Výzvě opravdu uváže zelený šátek Jafarovi.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nevyhazujte slupky od banánů. V domácnosti mají ještě široké uplatnění

Styl

Chyba při zpracování kuřecího, která vás může dostat až do nemocnice. Neděláte ji také?

Bydlení

Na montáž dveří si nemusíte zvát firmu. Zvládnete to i sami

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu