Těhotná a stále okouzlující Halle Berry předvedla své velké bříško v maxi šatech

 Celebrity 
26. září 2013 15:40 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Halle Berry s rodinou ve městě andělů Foto: Archiv
Půvabná americká herečka Halle Berry každým dnem očekává narození druhého potomka. I když je v pokročilém stadiu těhotenství, neznamená to, že je snad méně okozlující. Naopak! Halle Berry ukázala při nakupování v Los Angeles své rostoucí bříško v maxi šatech a opravdu moc jí to slušelo. Doprovod jí dělal manžel Olivier Martinez a pětiletá dcera Nahla.

Halle své druhé těhotenství rozhodně nikterak dramaticky neprožívá, před pár dny se rozpohybovala v rytmu hudby, jako by se nechumelilo. Do varu ji dostal koncert Earth, Wind & Fire v Hollywoodu. Halle Berry roztála pod rytmy R'n'B a s manželem Olivierem si koncert pořádně užili.

Před porodem se herečka dočkala i velmi dobré zprávy. Kalifornské úřady zpřísnily zákon proti bulváru, který nedostatečně chránil děti slavných táří. Kalifornský guvernér Jerry Brown podepsal místní zákon, který má potomky slavných rodičů před dotěrnými fotografy ochránit. K přijetí zákona vyzývala hlasitě hlavně herečka Halle Berry a další známé matky. Zákon zpřísňuje maximální postih za pronásledování dětí celebrit z půl roku na rok vězení, pokutu pak z tisíce na 10 tisíc dolarů, tedy necelých 200 tisíc korun. Tak teď už může Halle v klidu porodit...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ukázalo se, že Madonna ve své sbírce skrývá dávno ztracený obraz. Měl zmizet z Francie koncem 1. světové...

Styl

Začal čínský nový rok ve znamení králíka. Pro většinu znamení zvěrokruhu by to měl být skvělý rok....

Tech

Rusko vybavilo svoje ponorky Belgorod novými a nedostižnými jadernými torpédy Poseidon