Těhotná a stále okouzlující Halle Berry předvedla své velké bříško v maxi šatech

 Celebrity 
26. září 2013 15:40 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Halle Berry s rodinou ve městě andělů Foto: Archiv
Půvabná americká herečka Halle Berry každým dnem očekává narození druhého potomka. I když je v pokročilém stadiu těhotenství, neznamená to, že je snad méně okozlující. Naopak! Halle Berry ukázala při nakupování v Los Angeles své rostoucí bříško v maxi šatech a opravdu moc jí to slušelo. Doprovod jí dělal manžel Olivier Martinez a pětiletá dcera Nahla.

Halle své druhé těhotenství rozhodně nikterak dramaticky neprožívá, před pár dny se rozpohybovala v rytmu hudby, jako by se nechumelilo. Do varu ji dostal koncert Earth, Wind & Fire v Hollywoodu. Halle Berry roztála pod rytmy R'n'B a s manželem Olivierem si koncert pořádně užili.

Před porodem se herečka dočkala i velmi dobré zprávy. Kalifornské úřady zpřísnily zákon proti bulváru, který nedostatečně chránil děti slavných táří. Kalifornský guvernér Jerry Brown podepsal místní zákon, který má potomky slavných rodičů před dotěrnými fotografy ochránit. K přijetí zákona vyzývala hlasitě hlavně herečka Halle Berry a další známé matky. Zákon zpřísňuje maximální postih za pronásledování dětí celebrit z půl roku na rok vězení, pokutu pak z tisíce na 10 tisíc dolarů, tedy necelých 200 tisíc korun. Tak teď už může Halle v klidu porodit...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Landa se po koronavirových skandálech vrací k hudbě

Styl

Kalhotový kostým si razí cestu zpět do světa módy. Vypadá skvěle a je snadné jej stylovat

Dům a zahrada

Během zimy čeká na psy celá řada nástrah. Například sníh, který mnoho pejsků mlsá

Zavřít reklamu