Okouzlující Yvetta Blanarovičová nestárne! Lepší než plastika, je podle ní dobrý sex...

 Celebrity 
26. září 2013 19:30 / redakce
  0
📷
6 fotografií v galerii
Při pohledu na Yvettu v negližé vám spadne brada! Foto: Facebook
Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová, po které muži slintají až běda a ženy jí nejspíš pro její krásu nemohou přijít na jméno, vypadá naprosto neskutečně! Před dvěmi dny oslavila padesáté narozeniny, ale vypadá maximálně na pětatřicet! Po vráskách, celulitidě nebo povadlé kůži nikde ani památky. Takhle pevný zadek nemají ani dvacítky. Tahle vnadná padesátnice, popírá jakýkoliv zásah plastického chirurga. Podle Yvetty je nejlepší plastika pohoda, zdravá rodina a dobrý sex.

Yvetta hraje v muzikálu Mata Hari. V titulní roli nizozemské špionky a tanečnice alternuje s Kateřinou Brožovou, a právě ta bude zářit na dnešní premiéře muzikálu. Není třeba pochybovat o tom, že v novém muzikálu Mata Hari bude na co koukat! Obě dámy, které už dávno překročily čtyřicítku se mohou pochlubit naprosto výstavní postavičkou!

Vypadat v padesáti jako Yvetta opravdu není zcela normální. A s velkou pravděpodobností to nebude jenom práce genů nebo sexuálních aktivit. Snad se už brzy dočkáme a Yvetta svůj recept na mládí konečně vyklopí. Jistě by se rády inspirovaly všechny dámy, nejen ty stejně staré!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum