Thomas je jednou nohou na cestě za svou láskou! VyVolení už ho ve Vile nechtějí.

 VyVolení 
24. září 2013 22:20 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
S kým si to rozdá Castello v pátečním Duelu? Foto: Facebook
Dnes večer proběhlo čtvrté Zúčtování, během kterého dostal nejvíce palců svalovec Thomas Castello. Je tedy dost možné, že již brzy si padne do náručí s milovanou Zdeničkou, která vypadla v posledním duelu.

Thomas dostal palce od Mirky, Pavlíny, Nikol, Ládíka, Lucie a Vladka. Velký buldok s čupřinkou na čele ale svůj neúspěch vnímal pozitivně. Nebo se tak alespoň tvářil. „Jsem strašně rád, že jsem ten palec dostal, už jsem ho měl dostat v minulých týdnech, strašně se těším do duelu,“ řekl po vypalcování. Prý už to stejně bez své Zdeničky nemůže ve Vile vydržet.

Již ve čtvrtek si Thomas vybere soupeře do pátečního Duelu! Kdo to asi bude? Nejvíce se hádá s hysterickým Vladkem, se kterým si dokonce dle rady Zdeňka Macury začali vykat. Výletník, který v létě vytáhl za velkého humbuku k moři přední českou zpěvačku Ivetku Bartošovou, byl ve Vile jen na návštěvě. Měl tam velmi duchaplnou přednášku o domácím násilí, ale jinak jeho přítomnost nic zajímavého nepřinesla.

Největším Thomasovým nepřítelem je jednoznačně Vladko, ale palec dal Thomas už po několikáté Mirce. Má snad zamilovaný kulturista z horkokrevného homosexual strach?
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Mirkem Dopitou. Následně také přiznala, že se Soukupem nebyla šťastná

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Slaďoučké borůvky můžete pěstovat i na balkoně. Klíčový je výběr správné odrůdy, výsadba je...