Michael Douglas si odnesl prestižní cenu Emmy. Na červený koberec přišel opět bez manželky!

 Celebrity 
24. září 2013 00:06 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Michael v Los Angeles, Catherine v Číně. To nevypadá na idylku... Foto: Archiv
Nejprestižnější americkou televizní cenu Emmy získalo seriálové drama o drogových dealerech Breaking Bad (Perníkový táta) i komediální seriál Modern Family (Taková moderní rodinka). Velkým vítězem večera se v neděli v Los Angeles stal televizní film Liberace s Michaelem Douglasem v hlavní roli.

Osmašedesátiletý herec získal cenu Emmy za vynikající stvárnění hlavní role známého klavíristy, jenž zemřel v roce 1987 na AIDS. Milence mu ve filmu zahrál skvělý Matt Damond. Film z produkce HBO získal hned tři Emmy.

Michael Douglas přišel na předávání cen opět bez své ženy Catherine Zeta-Jones. Krize vztahu podle všeho trvá. Oba se již dlouho dobu ukazují ve společnosti sami. Ale možná to není úplně ztracené. Michael Douglas v neděli při předávání cen Emmy, poděkoval za podporu také své krásné manželce.

Nejprve jeho díky patřilo hereckému kolegovi. „Zasloužíš si půlku mé trofeje," řekl svému hereckému partnerovi Mattu Damonovi. Právě on a jeho žena Luciana dělali osamělému herci doprovod na červeném koberci. Jakmile smích utichl a Damon se přestal červenat, Douglas v děkovné řeči pokračoval: "Rád bych poděkoval své ženě, Catherine, za podporu. Také svým dětem Dylanovi a Carys a nezapomínám ani na nejstaršího syna Camerona. Doufám, že ho brzy znovu uvidím," vzpomněl si Douglas i na syna, který je ve vězení za obchodování s drogami. Catherine Zeta-Jones byla v době předávání cen Emmy v Číně, kde se otevírala nová filmová studia.

Ačkoli se všude píše o konci manželství, Michael Douglas měl na cenách Emmy stále snubní prsten a na svou ženu zatím nezapomněl. Podaří se jim zachránit manželství? Herec se na předávání cen nechal slyšet, že s manželkou stále komunikuje v přátelském duchu a že doufá v záchranu vztahu.

Tak snad jim to vyjde a příště uvidíme jeden z nejslavnějších páru Hollywoodu opět ruku v ruce.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...