Tajemství Jana Přeučila a Evy Hruškové odhaleno!

 Celebrity 
14. února 2015 04:30 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Jan Přeučil a Eva Hrušková, ideální herecký pár archiv J. Přeučila
Tak dlouho jsou spolu a pořád spokojení a šťastní. Že by jen póza a "role" u hereckého páru Jana Přeučila a Evy Hruškové? Jak to mají mezi sebou doopravdy a co se děje za zavřenými dveřmi vinohradského činžáku? VIP Story.cz to odhalilo.

Jan Přeučil se dohromady s herečkou, Popelkou, Evou Hruškovou dal poté, co tragicky zemřela jeho první žena Štěpánka Haničincová.

"Po té tragické události mi ho bylo líto, bydleli jsme na patře, znali jsme se, ale tak spíš jako sousedé. Zazvonila jsem u něj a pozvala jsem ho na kávu. Začali jsme si povídat a postupně jsme zjistili, že jsme si nějak blízcí a oba máme podobné osudy," svěřila se herečka Eva Hrušková.

Společně pak začali i pracovat, hrát divadlo pro děti i pro dospělé a to jim drží už 14 let. "Máme společné zájmy, společné vidění a umíme si vychutnávat každou chvilku života. Je pro nás velký dar, že spolu můžeme být. Ve dvou je to vždycky lepší," svěřil se herec, kterému se pro jeho oblibu v parfémech říká Johny sprej a sám se tomu usmívá.

Přeučil, který vesměs v televizi a ve filmu hrál zloduchy, grázly a nesympatické dědky, je ve skutečnosti velmi sympatický, empatický a přátelský. Patří k největším profesionálům českého filmu a co se oblékání a chování týče, může se srovnávat s Oldřichem Novým.

"To je tím, že mým profesorem byl pan Radovan Lukavský a ten mne mnohému naučil," podotkl Přeučil, pověstný svými klobouky, kterých má doma okolo šedesáti.

Není jen hercem, ale i kantorem. Kromě toho, že mezi jeho žáky patřili třeba Jitka Asterová, Ivana Chýlková, Karel Roden, Eva Holubová, Pavel Vítek, tak v současnosti se věnuje výuce rétoriky nejen pro herce a moderátory, ale i manažery.

Jeho žena Eva Hrušková se zase věnuje divadlu a organizování všeho potřebného pro jejich společné zájezdové divadlo. Oba rádi cestují, navštěvují kavárny a jak říkají, užívají si života. Snaží se užívat každé chvilky.

"Vychutnáváme si život plnými doušky a moc nás to baví. Všechno je o toleranci a pochopení jeden druhého. Zdraví zaplaťpánbůh slouží, dělám pro to maximum, tak snad ještě nějakou dobu vydrží," dodává Přeučil, který pravidelně plave a jeho fyzičku by mu mohl závidět kdejaký třicátník.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak zadržet vodu v krajině. Pomohou tůně, mokřady i výsadba ovocných stromů

Styl

Nehty jsou naší vizitkou. Navíc prozradí mnohé o našem zdraví

Bydlení

Vyčistit lehce mastnou troubu lze i bez chemie

1. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

2. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

3. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

4. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

5. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

Zavřít reklamu