Podívejte se na tohle neuvěřitelně potetované tělo! Do vily VyVolených dnes postoupil rapper El Nino.

 VyVolení 
30. srpna 2013 22:56 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Kráska a zvíře? Foto: TV Prima
Dalšími obyvateli vily se dnes stali Mirka a El Nino. Jsou už poslední? Ve vile je od příchodu Evy a Pavlíny velký boj o postele. Romana, která už několikátý den spí na zemi, stropila dnes takovou scénu, že Vladko je proti ní hysterka amatér. Pohádala se s Evou a Pavlínou. Situace ve vile byla velmi napjatá, ale Pavle dnes přišla posila. Novou VyVolenou se totiž stala křehká brunetka Mirka, která je podle všeho její životní partnerkou.

Osmadvacetiletá státní zaměstnankyně Mirka by si za případnou výhru chtěla splnit velký sen, projet Spojené státy. Její rodiče ve studiu Tereze svěřili, že stadium jejich dcery je stálo spoustu peněz a myslí si, že jako první by je oddlužila. “Mirka přišla do vily vyhrát” míní její otec. Miroslava pochází z Českých Budějovic, ale už rok žije v Praze. Před vstupem do vily řekla, že nejvíc se těší na Ládíka. Z jejícho příchodu ale měla největší radost Pavlína, která jí skočila kolem krku a rozplakala se. Jedna v druhé budou mít velkou oporu. Jak tohle přijmou ostatní VyVolení?

Třináctým obyvatel vily se stal potetovaný rapper El Nino, který porazil milovníka žen Pepu. El Nino, vlastním jménem Jan Mančík, je šoumen a exhibicionista. Do vily se přihlásil aby se zviditelnil. Za svou závislost označuje módu, hudbu a svobodu. Extrémní lenost vidí potetovaný Honza jako svůj největší neduh. Se svou dlouholetou přítelkyní má malého syna. Ve studiu neměl žádnou podporu, i přesto tento sebevědomí drsňák vyhrál. Mezi nejsympatičtější VyVolené považuje Vladka a Ládíka. “Až přijdu do vily, dám jim pusu” vtipkoval rapper.

A jaká situace panovala ve vile po příchodu nových soutěžících? Romana, Pavlína a Eva se usmířily, ale Vlado s Thomasem na sebe ječí čím dál víc. Vladko už psychický nápor nevydržel, praskly mu nervy a rozbrečel se. Rapper El Nino na to koukal jako spadlý z višně a situaci okomentoval slovy “To je blázinec, jste tady pět dní a hádáte se jakobyste tu byli půl roku”. Má pravdu ten chlapec!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Umělé řasy jsou dávno out. Podpořte své vlastní řasy k růstu pomocí ricinového oleje a vitamín E

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít