Lucka do Duelu... a do vily něco na uklidnění - E.T. Regina!

 VyVolení 
19. listopadu 2013 21:58 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Lucce po zúčtování trochu spadla brada  / inStory.cz
I když už moc soutěžících ve Vile není, stále je koho vyřazovat, a tak dnes jako každé úterý proběhlo Zúčtování. Lucie dostala palce od všech ostatních, takže byla jednoznačně poslána do pátečního Duelu.

„Porovnávala jsem dvě soutěžící, Lucii a Romanu, a rozhodovala jsem se mezi nimi. Přemýšlela jsem, komu bych výhru víc přála. Lucie mi přijde víc vyčůraná než Romana, takže palec dávám Lucii,” okomentovala svůj palec Pavlína.

Romana ve své zúčtovací řeči blekotala něco o tom, že chce jít s Luckou do finále, výhru jí přeje, a právě proto jí dává svůj palec. No tak tohle pochopila asi jenom sama Romana.

Život ve čtyřech je psychicky velmi náročný. Lucie je už pár dní v depresi a nikdo ze soutěžících si nedokáže představit, že by jich mělo být ještě méně. Přesto to tak bude, protože v pátek večer osiří ve Vile poslední trojice, která to bude muset společně doklepat až do Velkého finále další týden.

Ještě dnes ale na VyVolené čekalo překvapení. Mimořádnou návštěvou je poctil neobvyklý host z jiné planety. Když jde o mimozemšťana, tak je samozřejmě řeč o Regině Holáskové. Bláznivá striptérka do Vily přiletěla ve velkém stylu a navíc má nadstandardní postavení. Soutěžící ji musí poslouchat na slovo! Což asi zejména pro hysterického Vladka bude opravdová zkouška jeho již značně pocuchaných nervíků.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech