Naďa Konvalinková byla za modelku. Herečka, která letos v dubnu oslavila 71. narozeniny, vypadá báječně

 Celebrity 
13. června 2022 14:58 / René Černý
  3
📷
7 fotografií v galerii
Naďa Konvalinková byla za modelku a hned u tramvajové refýže v centru Prahy Se svolením Atelieru Donát
Vždycky na diváky působila mile, příjemně a laskavě, ale mezi svými rolemi měla i pár naivek nebo mrch. V dobách svých začátků bývala krásná, štíhlá a o muže neměla nouzi. Řadu let už ale vypadá téměř stejně a pár kilo navíc ji o její šarm nepřipravilo, ba naopak. Teď byla i tak trochu za modelku.

Naďa konvalinková oslavila letos v dubnu už 71. narozeniny. Málokdo by herečce, která v divadle, filmu i v televizi ztvárnila desítky a desítky rolí, hádal tolik let.

"Věk je jenom číslo a já si to tak nepřipouštím. Snažím se na všem najít to hezké i s tím věkem to tak nějak mám. Říkám si, že je mi tolik, kolik mi je, a že jsem zase o něco zkušenější, moudřejší a mám přehled, který jsem třeba ve dvaceti třiceti neměla," svěřila se inStory.cz Naďa Konvalinková.

Rovnou na tramvajové refýži nedaleko Národní třídy byla tak trochu za modelku. A to proto, že právě tam má módní butik její kamarádka, u které se už roky obléká. "Ilona Donátová prodává krásné modely, které mi vyhovují. Ještě když žila Květa Fialová, která se tu také oblékala, jsme sem často zašly a vyzkoušely co jenom šlo. Vždycky na nás Ilona našla přesně to, co nám slušelo a sedělo," svěřila se herečka.

Ta je jednou z mála, která svých pár kilo navíc, s čímž tak trochu bojuje roky, umí nosit a zároveň se obléct tak, aby byla stále elegantní a šmrnc. K tomu právě pomáhají i modely její kamarádky. Naďa se nebojí ani barev a různých variant a kombinací. 

Naďa nemá nouzi o práci. Stále hraje v divadle, hned v několika hrách, kromě toho točí filmy. Občas si udělá i čas na sebe. "Hodně chodím na procházky, protože chůze je nejpřirozenější pohyb. A když mám pár dnů volna, jedu na chalupu nebo s přáteli na nějaký výlet. Podobně stráví i letošní léto," dodala Konvalinková. 

Autorský článkek.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...