Bývalé struktury Rázlová a Knop udělali čistku na konzervatoři. Studenti i kantoři znechuceni!

 Celebrity 
07. května 2015 04:58 / redakce
  0   0
Regina Rázlová a Václav Knop patřili v minulém režimu ke kovaným straníkům. Teď za to nejsou zrovna v oblibě! archiv
Herečka Regina Rázlová a herec a dabingový režisér Václav Knop nastoupili před časem na Mezinárodní konzervatoř Praha. Udělali tam velké dusno a měli přivést nový svěží vítr. Zatím tam, podle mnoha studentů i kantorů udělali jen zmatky a nejhorší prý je, že se „staré struktury“ vrátily na výsluní.

„Ona byla veliká soudružka a on ani nemluvím. Nejstrašnější je, že tahle dáma, která byla soudružkou, a její otec byl obrovský soudruh a ona na tom jen profitovala, a pak byla souzená za zpronevěru mnoha stovek milionů Skloexportu, teď šéfuje hereckému oddělení. A Knop, komunista starej, to samé. Vždyť v Národním divadle a nejen tam, by mohli mnozí vyprávět,“ napsala VIPstory.cz jedna z kolegyň obou herců.

Rázlová se postarala i o to, že z Mezinárodní konzervatoře, kterou vede dávný romský aktivista Emil Ščuka, odešli či „byli“ odejiti někteří kvalitní kantoři z řad umělců. Herečka, která se po mnoha letech vrátila na výsluní, se teď chová jako mistryně světa, alespoň podle slov studentů a kantorů.

„Víte, je to dost velké ponížení, když jste nesměli za totáče hrát, nebo jen málo a dostávali jste od soudruhů za všechno kapky a tahle dáma, která je ještě ke všemu neskutečně hysterická, přijde, začne něco měnit a rozhodovat. Navíc na mnoho věcí neměla ani pravomoci a sám ředitel Sčuka se hodně divil. Co ale na něj s panem Knopem pak měli, že obrátil a nechal je tam, aby si vlastně dělali co chtějí, je záhadou,“ míní další z už bývalých kantorek školy.

Václav Knop je podle všeho taky bývalý kovaný člen strany a i on se prý nebojí teď dát najevo, kdo je tady pánem.

„Přivedli si tam Pavla Vítka a největší komedie je, že před pár měsíci, kdy se objevily nějaké články v tisku o těch problémech, tak se nikdo ze školy k tomu oficiálně nevyjádřil. Zato hlavní slovo měl manažer paní Rázlové, partner Vítka Janis Sidovský! Ten, který odešel s velkými problémy z TV Barrandov a kolují o něm různé zvěsti. Tomu se říká umět v tom chodit. Že by i on byl na konzervatoři nějak zaangažovaný?,“ ptají se bývalí i někteří současní kantoři.

Situace na škole se sice zklidnila, navíc začaly maturity, ale Rázlová a Knop kralují dál. „Jen ta nová koncepce, kterou se tak chlubili, jaksi stále chybí. No pro tu školu není zrovna dvakrát prestižní, že tam učí tyhle staré struktury, které si tehdy dělaly, co chtěly a dnes to dělají zase,“ dodala jedna z bývalých kantorek, hereček, která před časem z konzervatoře raději odešla.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Co s hromadou polen. Zapomeňte na sekeru, vezměte si na pomoc štípačku na dřevo

Styl

V době koronaviru si musíme pedikúru dělat sami. Využijte triky profíků

Bydlení

Jak zútulnit i hodně malý balkon pro příjemné posezení

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu