Bolest a pláč ve VyVolených: Romanu odvezla sanitka! Thomase odkopla jeho přítelkyně!

 VyVolení 
15. září 2013 19:57 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Další drama ve Vile. V hlavní roli Romana  / inStory.cz
V sobotu večer proběhlo ve vile VyVolených velké drama. Tentokráte se nejednalo o hysterický řev, hádky ani močení na koberec, ale o bolesti upovídané Romany.

Ještě v sobotu v poledne Romana nadšeně vítala bláznivého horníka Emila Zajace, který přišel soutěžící rozptýlit z věčného nicnedělání. Romana na Emila skočila, jako by se znali léta a štestí z ní přímo stříkalo na všechny strany. Večer ale její radost a smích vystřídaly slzy. Trpěla nesnesitelnými křečemi a tak nakonec odjela sanitkou do nemocnice. Později se sice do Vily vrátila, ale jak vyšetření dopadlo se zatím neví. Dnes musela navštívit lékaře znovu. Snad to nebude nic vážného, protože uječená Ostravačka by ve Vile ostatním jistě velmi chyběla.

Přesto že Romana na tom není zdravotně nejlépe, život ve Vile jde dál. Eva, která se v pátek vrátila z Duelu s Martinem, má teď sebevědomí až na půdu. Vladko, který si v týdnu stěžoval, že je tlustý, se cpe ještě více než kdy dřív a Thomas, kterého odkopla jeho mladičká přítelkyně se dál nerušeně věnuje své milované Zdeničce. To že má venku přítelkyni, už ho trápit nemusí, protože jeho mnohaletá přítelkyně Sabina, už na něj nečeká. Definitivně jí zlomil Thomasův flirt se Zdeňkou Souškovou, která se ve Vile oblizuje a flirtuje s každým, kdo má zájem. Atraktivní Romka má ve svém věku zájem spíše o někoho nezadluženého a hlavně věrného! Thomas je tedy nejen bez peněz, ale i bez přítelkyně. Když se daří, tak se daří...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Umělá inteligence už vylepšuje i chuť piva nebo čokolády

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod