O dalších dvou soupeřích, kteří se utkají ve druhém Duelu je rozhodnuto!

 VyVolení 
12. září 2013 22:41 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Eva vs. Martin Foto: Facebook
Eva si ve čtvrtečním přímém přenosu Výzvy zvolila za soupeře do druhého Duelu Martina. Dominantní blondýna se s nikým a ničím moc nepáře, a tak už stihla řadu svých soupeřů proti sobě popudit. V úterný dostala celkem šest palců a přiznala, že od někoho to čekala, ale nějaké palce jí zaskočily. „Nečekala jsem palec od Ládíka a od Lucinky,“ řekla posmutněle.

I když její úhlavní nepřítelkyní je hubatá Romana, které dala při úterním Zúčtování palec, do Duelu si ji nakonec nevybrala. Rozhodla se, že o přízeň diváků se popere s Martinem.

Během přímého přenosu měla Tereza Pergnerová překvapení pro Pavlínu, která nedávno před celým národem přiznala, že její životní partnerka je Mirka. Pavlína se bála, že se na ní bude máma zlobit a tak se Tereza rozhodla její mámu navštívit a zeptat se, jak tuhle intimní informaci přijala. Pro svou dceru natočila vzkaz, který pak Pavlíně pustila. Maminka jí vzkázala, že si jí váží a má jí ráda a navíc její přítelkyni Mirku bere jako svou druhou dceru. To Pavlu dojalo, rozplakala se a přiznala, že tohle absolutně nečekala.

To nebylo jediné překvapení večera. Jedno si Tereza přichystala i pro Nikol. Zavolala jí do zpovědnice a dala jí možnost slyšet svou mámu Hanu a sestru Danielu, které byly ve studiu. Nikol se mamince omluvila za ostudu, kterou předvedla ve vile hned třetí den, když se opila a slíbila jí, že už nikdy v životě pít nebude. No to jsou tedy silné sliby. Tak se nechme překvapit...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?