O dalších dvou soupeřích, kteří se utkají ve druhém Duelu je rozhodnuto!

 VyVolení 
12. září 2013 22:41 / redakce
  0   0
Eva vs. Martin Foto: Facebook
Eva si ve čtvrtečním přímém přenosu Výzvy zvolila za soupeře do druhého Duelu Martina. Dominantní blondýna se s nikým a ničím moc nepáře, a tak už stihla řadu svých soupeřů proti sobě popudit. V úterný dostala celkem šest palců a přiznala, že od někoho to čekala, ale nějaké palce jí zaskočily. „Nečekala jsem palec od Ládíka a od Lucinky,“ řekla posmutněle.

I když její úhlavní nepřítelkyní je hubatá Romana, které dala při úterním Zúčtování palec, do Duelu si ji nakonec nevybrala. Rozhodla se, že o přízeň diváků se popere s Martinem.

Během přímého přenosu měla Tereza Pergnerová překvapení pro Pavlínu, která nedávno před celým národem přiznala, že její životní partnerka je Mirka. Pavlína se bála, že se na ní bude máma zlobit a tak se Tereza rozhodla její mámu navštívit a zeptat se, jak tuhle intimní informaci přijala. Pro svou dceru natočila vzkaz, který pak Pavlíně pustila. Maminka jí vzkázala, že si jí váží a má jí ráda a navíc její přítelkyni Mirku bere jako svou druhou dceru. To Pavlu dojalo, rozplakala se a přiznala, že tohle absolutně nečekala.

To nebylo jediné překvapení večera. Jedno si Tereza přichystala i pro Nikol. Zavolala jí do zpovědnice a dala jí možnost slyšet svou mámu Hanu a sestru Danielu, které byly ve studiu. Nikol se mamince omluvila za ostudu, kterou předvedla ve vile hned třetí den, když se opila a slíbila jí, že už nikdy v životě pít nebude. No to jsou tedy silné sliby. Tak se nechme překvapit...
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Psi trávu milují. Někdy však její požírání značí vážný problém

Styl

Nespavost trápí čím dál víc lidí. Zkuste metodu amerických vojáků a usnete do dvou minut

Bydlení

Jak zatočit s rybinou. Použijte sodu, citron nebo čajovou sedlinu

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu