Na hračku za 350 miliónů korun se přišlo podívat mnoho českých celebrit!

 Celebrity 
15. září 2013 15:10 / redakce
  0   0
📷
Dalších 9 fotografií v galerii
Kdo tady má pod čepicí? Foto: Greyhound Park Motol
V pátek se pražský Motol zaplnil známými tvářemi. Nikdo nechtěl přijít o luxus, který si za 350 miliónů korun pořídil podnikatel a prezident České Greyhound dostihové federace Ing. Zdenek Grondol. Řeč je o slavnostním otevření nového dostihového závodiště pro chrty. Tento stadion je naprostou raritou na Evropském kontinentu. Na pískovém oválu zde běhá až osm psích závodníků v jednom dostihu. Většina celebrit si na akci vzala i své děti, takže bylo opravdu veselo.

Akci moderoval Vlasta Korec, který na otevření sportoviště přivítal např. Evu Decastelo, Gabrielu Gunčíkovou, Petera Nagyho, Agátu Prachařovou, Jana Přeučila, Emmu Smetanu a mnohé další.

Soutěžící na in-linech, ale i segwayích a elektromotokárách měli připnuté časoměrné čipy, jejich výsledky se zobrazovaly na obří světelné tabuli i na obrazovkách v celém areálu, což každého motivovalo, aby bral závody vážně. Ten kdo neměl chuť závodit, přišel se jen pobavit nebo dobře najíst. V areálu sportoviště hosty hýčká renomovaná restaurace Kobe, která je zárukou špičkové gastronomie.

„Tady se dá v klidu jezdit a nikdo nás neohrožuje jako na cyklostezce podél Vltavy a bezpečnost pro mé dítě je to, co si zde nejvíce cením” pochvalovala si bruslařskou dráhu Markéta Hrubešová, která na akci dorazila s dcerou Christel.

„Moc jsem se pobavila a celkově to byl skvělý večer. Greyhound Park je opravdu překrásně udělaný, je tu spoustu aktivit, které zabaví dospělé i děti, takže sem určitě budeme chodit. Navíc Sofinka miluje pejsky a od mazlení s chrty jsem jí nemohla odtrhnout. Já hrozně ráda trávím čas sportem a v přírodě, Pavel zase miluje dobré jídlo, takže si tady každý přijdeme na své,“ dodala přítelkyně Pavla Šporcla Bára Kodetová.

„Ty elektromotokáry jsou naprosto super! Jezdila bych tu třeba do rána,“ smála se nadšeně zpěvačka Gabriela Gunčíková, která se proslavila svou účastí v Superstar a na slavnostním otevření hostům také zazpívala.

Agáta Prachařová přišla na akci se synem Kryšpínem a vzala i sestru Kordulku. Kryšpínovi se nejvíce zalíbila šlapací autíčka, na kterých vydržel skoro celý večer. Později si pro Kryšpína přijela chůva a Agáta s manželem Jakubem vyrazili do víru páteční noci.

„Tento stadión je můj splněný sen. Když vidím, jak se zde všichni dobře baví, je to pro mě odměna za ty roky, které jsem tomuto projektu věnoval,“ komentoval průběh akce majitel stadionu Zdenek Grondol. Tak teď už víme, jak se staví sen... Stačí na to jen pár miliónů!
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Kdo má rád venkov, zamiluje si rustikální styl. S trochou citu se hodí i do paneláku

Styl

Co jste možná o lidském dechu nevěděli. Dokáže rychle zlepšit náladu, ale i ublížit

Bydlení

Pokud nemáte sklep, můžete brambory skladovat v lednici. Stačí vám k tomu PET láhev

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu