Jitka Čvančarová zhubla nějaké to kilo a vypadá úžasně! S Bárou Polákovou odhalily tajemství krásy!

 Celebrity 
13. září 2013 14:09 / redakce
  0   0
📷
Další 4 fotografie v galerii
Krása stíhá nádheru... Foto: Guerlain
Léto už je nenávratně pryč, podzim klepe na dveře a tak je čas se na něj připravit. Přizpůsobit je potřeba nejen náš šatník, ale také líčení. A to dobře vědí i krásné české herečky Jitka Čvančarová a Barbora Poláková. Obě dvě jsou poslední dny velmi časově vytížené a najít volnou skulinku není snadné, na druhou stranu se pohybují ve společnosti a musí sledovat nové trendy a to nejen v módě, ale samozřejmě i v líčení.

Představení nové kolekce spojené s profesionálním líčením značky Guerlain je vždy obrovská událost! Světoznámá francouzská dekorativní kosmetika si vybírá jen určité typy a na představení podzimní kolekce si zvolili Jitku Čvančarovou a Barboru Polákovou.

Podzimní kolekce podtrhla i krásu herečky a moderátorky Jitky Čvančarové, která si teď užívá především roli maminky. Herečka se těhotenských kil zbavuje pomalu, ale jistě. A hlavně jí nějaké to kilo navíc vůbec nepřekáží. Jitka je vyloženě rodinný typ, takže po porodu dcery prožívá nejkrásnější období svého života. „S výsledkem líčení jsem velice spokojená. Podzimní kolekce mě přímo nadchla, už proto, že Francii a Paříž miluji. Ráda jsem se nechala opečovávat profesionály a inspirovat novinkami, které ráda využiji,“ komentovala práci make-up artistky Jitka a dodala: „Líčení je pro mou profesi důležité a každé ženě vlastně dodá potřebný šmrnc a krásu. Líbí se mi i výraznější líčení očí, oční linky ala Brigitte Bardot, ale na sobě mám raději přirozenější vhled. Jemný make-up, pudrové stíny, řasenka a lesk na rty meruňkové barvy. To je moje.“

Herečka, zpěvačka a textařka Barbora Poláková byla druhou známou tváří, která byla vybrána. Bára je na tom s volným časem podobně jako její herecká kolegyně Jitka, ale i ona si našla chvilku a nechala se hýčkat stylovou kosmetikou. Barbora teď mimo jiné účinkuje v muzikálu Lucie a připravuje svou první desku s Janem P. Muchowem. Navíc právě dnes musela kvůli natáčení sitcomu Marta a Věra pro ČT změnit barvu vlasů na hnědo! „Je to asi tři hodinky, co mám poprvé v životě tmavé vlasy. Je to pro mne velký nezvyk. Ale jsem ráda, že to vyšlo zrovna tak, že tu dnes můžu být. Popovídali jsme si i o tom, co mi bude jako brunetě slušet a na co mám naopak teď zapomenout," radovala se teď už brunetka Bára.

Na závěr nám pár slov řekla i profesionální make-up atristka Vlaďka Nováková „Když si žena neví s líčením rady, rozhodně by se měla poradit s profesionálem. Jsou chyby, které se opakují už mnoho let, patří k těm nejhorším a ženy by se jím měly zásadně vyvarovat. Mnoho žen je ale neustále opakuje v domnění, že budou krásnější. Člověk by se vždy měl řídit citem a podtrhnout svoji přirozenou krásu. Už bychom měli zapomenout na modré oční stíny a vytrhané obočí do tenké linky!!!“ To je něco jako fialový přeliv našich babiček.“ smála se Vlaďka.

Tak takové jsou rady a teď už nezbývá než se podívat na výsledek líčení. Dámy a pánové, kochejte se…
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jarní výsadba česneku se těší čím dal větší oblibě. Nepodceňte přípravu stroužků

Styl

Zarostlý nehet může napáchat velké bolesti. Přitom hodně můžete ovlivnit

Bydlení

Barvy světla hrají v interiéru zásadní roli. Některé naladí příjemnou atmosféru, jiné povzbudí k...

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu