Nevěrník Miroslav Etzler na ulici. Copak si ještě nenašel nový byt?

 Celebrity 
13. září 2013 07:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Hodila by se deka  / inStory.cz
Při pohledu na fotky zanedbaného Miroslava Etzlera povalujícího se na ulici, se nám nechtělo věřit, že si od té doby, co ho kvůli nevěře s mladou kolegyní partnerka Vilma Cibulková vyhodila z baráku, nenašel nové bydlení. A taky že to tak vůbec není!

Do situace muže na ulici se vžil ne v rámci složité osobní situace nebo nějaké nové role, ale kvůli focení kalendáře pro Armádu spásy, který poslouží charitativním účelům.

„Na ulici všichni běžně vídáme spoustu starých, nemocných nebo postižených lidí, ale taky lidi, kteří se ocitli v nouzi. Soucítím s nimi. Zaplaťpánbůh, že existuje organizace, jako je Armáda spásy, která takovýmto lidem pomáhá a snaží se jim ukázat cestu, jak se z této zoufalé situace dostat. Nikdo z nás nikdy neví, kdy se může dostat do potíží. I já jsem si v životě prošel nelehkým obdobím a sáhl si na dno. Proto vím, že ocitnout se v situaci, kdy nemáte nejen na nájem, ale třeba ani na jídlo, a není nikdo, kdo by vám pomohl, kdy nemáte kde složit hlavu, jste vděční za hrnek čaje nebo talíř polévky, může být snadnější, než si myslíte. Praví přátelé se od člověka, který se ocitne v nouzi, neotáčejí. Ale kolik takových přátel máme, že?,“ řekl herec.
NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Díky mimořádně vysokému množství hořčíku dokáží koupele v epsomské soli ulevit od depresí, bolesti a...

Tech

Škoda Scala: Praktická stylovka